Pikk kaotusteta seeria Solskjaeri ei rahulda

Manchester United kohtub neljapäeval Premier League’i 34. vooru mängus Aston Villaga olukorras, kus meeskonnal on käsil viimaste aastate pikim kaotusteta seeria. Peatreeneri Ole Gunnar Solskjaeri sõnul on aga Punased Kuradid endiselt soovitud tasemest veel kaugel.

United pidi viimati kaotuse vastu võtma 22. jaanuaril, kui Burnley suutis 2:0 skooriga esimest korda pärast 1962. aastat Old Traffordil võidutseda. Edasi on Solskjaeri meeskond olnud kõikide sarjade peale 16 mängu kaotuseta, võites nendest kohtumistest 12. Kuid norralane näeb potentsiaali veel rohkemaks.

“Viimased 16 mängu annavad meile enesekindlust, aga see pole ligilähedalgi sellele, mille suunas Manchester United peaks püüdlema,” kommenteeris Solskjaer. “Kui keskendume õigetele asjadele, siis suudame veel mitmed mängud löömatuna püsida.”

Hea seeria käigus on United endale kogunud 11 nullimängu ja asjad on jooksnud hästi ka teisel pool väljakut – keskmiselt on löödud ligi 2,7 väravat mängus.

Ajalugu soosib väga tugevalt seda, et seeria jätkub täna Villa Parkil, kus United on 20 mängu järjest kaotuseta püsinud. See on ühe meeskonna poolt Inglismaa kõrgliiga ajaloo pikim võõrsilmängude kaotusteta seeria ühe ja sama vastase vastu.

Villa ja United lähevad Premier League’is kokku 50. korda ning varasemate kohtumiste käigus on ainult kolm lõppenud Birminghami klubi võiduga. United on sellest vastasseisust kõik punktid koju viinud 34 korda.

Unitedi hea mänguvorm on andnud meeskonnale ka võimaluse püstitada uus Premier League’i rekord – varasemalt pole ükski klubi neljas järjestikuses mängus vähemalt kolmeväravalise vahega võidutsenud.

Sündmustele Villa Parkil saab hakata kaasa elama kell 22.05 algavas otseülekandes kanalis TV3 Sport või veebis go3.tv.

Kommentaarid puuduvad