Ootamatult maha jahtunud Wolves asub Evertoni vastu uuesti vormi otsima

Pärast Premier League’i hooaja jätkumist ainsa meeskonnana esimesed kolm mängu võitnud Wolverhampton Wanderers on kuuma mänguvormi järsult minetanud. Nuno Espirito Santo meeskond läheb täna Evertonile vastu kahe kaotuse pealt.

Kolmemänguline võiduseeria tõi Santole Premier League’i juunikuu parima peatreeneri auhinna, ent supervormist pole nüüd juulis enam midagi järgi. Wolves on kaks mängu kaotanud koguskooriga 0:3 ja mõlemas kohtumises läks meeskonnale kirja vaid kaks väravaraamidesse lennanud üritust, seejuures mitte ükski neist ei tulnud pärast poolajapausi.

Kuna Manchester United ei taha enam üldse kaotada, siis on Wolves järsku üsna kaugele jäänud viienda koha heitlusest. Lisaks on meeskond ka üldse üle hulga aja liigatabelis langenud, kuna laupäeval oma selle vooru mängu pidanud Sheffield United pani juba Chelsea vastu kolm punkti kotti ära.

Wolvesi ainus kolmemänguline kaotusteseeria pärast Premier League’iga taasühinemist oli 2018. aasta novembris, mis näitab hästi, et meeskond kukub kaotama väga harva. Ja ega see ei ole hea uudis Evertonile, kes niigi kodust eemal mängides pidevalt jalga väristab.

Biitlite linna sinine pool on viimasest seitsmest võõrsilmängust võitnud vaid kaks. Esikümne vastu on meeskonnal viimase 31 võõrsilmatši peale isegi ainult kolm võitu. Carlo Ancelotti on Wolvesi vastu kolme punkti sihtimas, ent see saab Molineux staadionil olema väga keeruline ülesanne.

Wolvesi ja Evertoni vahelist põnevusheitlust saab täna otseülekandes kell 13.50 näha kanalis TV3 Sport või veebis go3.tv.

Kommentaarid puuduvad