Old Traffordil kohtuvad pausijärgse aja parimad väravakütid

“Unistuste Teater” Old Trafford lõpetab täna oma Premier League’i hooaja kahe hirmuäratavas hoos oleva ründaja omavahelise duelliga. Anthony Martial ja Manchester United võtab vastu Michail Antonio ja West Hami.

Martial on kodusel Old Traffordil löönud värava viies järjestikuses kohtumises ning tal on alates hooaja jätkumisest seitsme vooru peale kirjas kuus väravat.

Tema ja Marcus Rashfordi hea mänguvorm on Unitedile alles kolmandat korda Premier League’is andnud ühe hooaja peale kaks mängijat, kes koduplatsil löönud kahekohalise arvu väravaid.

Ent enne 37. vooru algust polnud Martial teps mitte kõige viljakam Premier League’i ründaja pärast koroonapausi. See au kuulus Antoniole, kelle nimele läinud seitse väravat. Seejuures on need kõik tulnud viimase viie vooruga.

Antoniol on täna võimalus kerkida üle kolme aasta esimeseks West Hami mängijaks, kes liigas kolmes järjestikuses kohtumises tabamuseni jõudnud.

Londoni klubi kulutas eelmisel suvel uue ründaja otsingutel rekordilised 50 miljonit eurot Sebastien Halleri peale, kuid tundub, et hea väravavaistuga kesktormaja on neil tegelikult kogu aeg nina all olnud.

Eelnevalt eksklusiivselt ääre peal mänginud Antonio on üheksa tabamusega korranud oma Premier League’i ühe hooaja rekordit ning need on ta kätte saanud vaid 22 mänguga. Halleril on debüüthooaja jooksul 30 matšiga kirjas seitse kolli.

Kes ja kui palju täna Old Traffordil lööb, hakkab selguma kell 20.00. Otseülekanne kohtumisest algab kanalis TV3 Sport kümme minutit varem ning see on nähtav ka veebis go3.tv.

Kommentaarid puuduvad