Norwich City vajab Teemu Pukki väravaid rohkem kui eales varem

Premier League’i tabeli põhjas virelev Norwich City on juba pikemat aega kulgenud liigast väljakukkumise suunas, ent endiselt on meeskonnal veel võimalus end päästa. Selleks tuleb panna Teemu Pukki uuesti väravaid lööma.

Soome ründetäht lõi enne veebruarit 11 väravat, aidates oma meeskonnal koguda 17 punkti, aga pärast seda on Kanaarilindudele lisandunud vaid neli silma ja Pukki on enne tänast heitlust Brighton & Hove Albioniga kümnemängulise väravapõua peal, mis tema pikim alates 2018. aastast, mil ta Inglismaale kolis.

Pukki on löönud ligi pooled kogu meeskonna väravatest (25), seega pole Norwichil väga kellegi teise peale loota. Selle tõestuseks on ka tõsiasi, et meeskond on viimase kaheksa vooru jooksul seitse korda nulli peale jäetud.

Olles kuus vooru enne hooaja lõppu püsimajäämisest seitsme punkti kaugusel, on Daniel Farke meeskond silmitsi väga raske ülesandega, ent kuna kõik konkurendid on kehvas hoos, püsib lootus, et imeline pääsemine on võimalik.

Brighton tundub paberi peal olevat väga hea vastane punktide korjamiseks. Graham Potteri meeskonnal on kõikide sarjade peale viimase 13 mänguga kirjas vaid kaks võitu ja kaks nullimängu. Lisaks on Brighton Premier League’is viimase viie vooru jooksul neli korda väravata jäänud ja tegu on meeskonnaga, kes tänavu võõrsil saanud tähistada vaid kahte võitu.

Kas Pukki on oma väravalöömissaapad uuesti üles leidnud, selgub täna kell 14.20 algavas otseülekandes kanalis TV3 Sport, mis on nähtav ka veebis Go3 vahendusel.

Kommentaarid puuduvad