Reklaam sulgub sekundi pärast

Jalgpall

toetab Chanz

Newcastle United on Inglismaa koondislasest mitu kuud ilma, De Gea saab võimaluse?

David De Gea
David De Gea — FOTO: Scanpix

Inglismaa koondise ja Newcastle Unitedi esiväravavaht Nick Pope sai hiljuti ränga õlavigastuse osaliseks ning nüüd on hakkanud käima meedias jutud, et võimaluse võib saada endine Manchester Unitedi väravavaht David De Gea, kes on hetkel ilma klubita.

Inglismaa koondise 31-aastane väravavaht Nick Pope sai liigamängus Manchester Unitedi vastu rängalt vigastada ning peab nüüd palliplatsilt mitmeks kuuks eemale jääma. Samuti kardab Pope, et vahele võib jääda ka tähtis EM, mis tuleval suvel Saksamaal toimub.

Meedia on hakkanud, aga spekuleerima, et Newcastle võib Jaanuaris endale tuua hetkel vaba agendi David De Gea, kes mitmeid aastaid kuulus Manchester Unitedi rivistusse, kuid tänavu otsustas peatreener Erik Ten Hag De Gea`st loobuda ning endine Hispaania koondise väravavaht on jätkuvalt klubida.

Kuulus jalgpalliajakirjanik Fabrizio Romano andis oma sotsiaalmeedias teada, et Newcastle Unitedi peatreener Eddie Howe rääkis järgnevalt, et nad pole veel ühegi väravavahi kohta uurinud kuigi sellest meedias räägitud on ning hetkel usaldavad nad täielikult oma teist väravavahti Martin Dubravkat.

Jalgpall

toetab Chanz