Newcastle on Premier League’i hooaega lõpetamas kohutava vigastustekriisiga

Koroonapausi järel paljud pahviks löönud Newcastle United on nüüdseks taas kannatamas kehva mänguvormi all ja olukorra teeb veelgi hullemaks meeskonda saatev vigastustekriis. Steve Bruce’i valikust on väljas ligi pool koosseisust!

Bruce’i meeskond on suviste mängudega järjepanu erinevaid vigastusi korjanud ning jõudnud nüüd olukorda, kus traumadega on kimpus kaheksa mängijat.

“Oleme ilma seitsmest mängijast, arvatavasti kaheksast. Viis neist on keskkaitsjad, mis on eriti naeruväärne,” rääkis Bruce enne tänast mängu Brighton & Hove Albioni vastu.

“Üks, kaks või kolm vigastust oleks aktsepteeritav, aga seitse või kaheksa on tohutu number. Eriti kui viis neist on keskkaitsjad ja kaks keskpoolkaitsjad.”

Vigastustega seoses oli Newcastle’i jaoks eriti õnnetu eelmise vooru kohtumine Tottenhamiga. Seal korjasid kaks mängijat – Fabian Schär ja Allan Saint-Maximin – vaid veidi enne mängu lõppu endale vigastuse külge.

Bruce võib kadedusest roheline olla, vaadates tänase vastase seisu. Graham Potteril on valikust väljas vaid Jose Izquierdo, kes pole nagunii sel hooajal põlvevigastuse tõttu mänginud, ja nooruke Steven Alzate, kellele pole juba alates veebruari lõpust jagunud mitte ühtegi minutit.

Kui koosseisu probleemide kiuste õnnestub Newcastle’il täna siiski võita, teeniks meeskond Premier League’is oma esimese võidu Brightoni vastu. Lisaks läheks 24 hooaja peale kirja alles kolmas kord, mil meeskond suutnud oma hooaja viimasest võõrsilmatšist kolm punkti võtta.

Brightoni ja Newcastle’i vaheline heitlus on täna otsepildis kell 19.50 nähtav kanalis TV3 Sport 2 või veebis go3.tv.

Kommentaarid puuduvad