Manchester Unitedi jokker sai viimasel hetkel võimaluse Inglismaal jätkata

Möödunud nädalaga lõppes Odion Ighalo laenuleping Manchester Unitediga, ent nigeerlane sai viimasel hetkel siiski võimaluse klubis jätkata. Tema laenu pikendati 2021. aasta jaanuari lõpuni. United maksab laenu pikendamise eest Shanghai Shenhuale 6,74 miljonit eurot ning võtab enda kanda kolmandiku Ighalo ligi 340 000 eurosest nädalapalgast. Eelmisel nädalal olevat laenu pikendamine olnud veel ülimalt ebatõenäoline ja Inglismaa meedia väitel oli Shanghai valmis 30-aastasele ründajale pakkuma uut nelja-aastast lepingut, mille koguväärtuseks üle 84 miljoni euro. Jaanuaris üllatuslikult saabunud Ighalo, kes lapsest saati Unitedit fännanud, on Ole Gunnar Solskjaeri jaoks osutunud tõeliseks jokkeriks, kes kaheksa mängu peale olnud osaline viies väravas (neli väravat, üks väravasööt). "See on tema jaoks olnud unistuse täitumine ja loodetavasti saab ta lõpetada selle, mida on alustanud ning võita meiega mõni trofee," kommenteeris Solskjaer Unitedi kodulehel. Punased Kuradid jätkavad pärast koroonapausi heitlust kolmel rindel. 17. juunil taasalustavas Premier League'i tabelis on meeskond viiendal kohal, kuu lõpus on tulemas karikavõistluste veerandfinaal Norwichiga ning Euroopa liigas jätkub teekond kaheksandikfinaali korduskohtumisega LASK-i vastu, kes alistati avamängus just Ighalo väravate toel 5:0.