Manchester United asub Crystal Palace’i vastu kättemaksu otsima

Nädala alguses Southamptoni vastu valusalt võiduta jäänud Manchester United sõidab täna külla Crystal Palace'ile, kellele on vaja kätte maksta hooaja alguses tulnud valusa kaotuse eest. Ühtlasi ootab pikendamist meeskonna fantastiline kaotusteta seeria. United on tänaseks kõikide sarjade peale püsinud kaotuseta 18 mängu, mis on klubi parim seeria pärast Sir Alex Fergusoni viimast hooaega tüüri juures. Kui lüüasaamist õnnestuks veel korra vältida, siis jõuataks sellega juba tasemele, mida omal ajal isegi legendaarsel šotlasel oli raske saavutada. See õnnestus viimati 2010. aastal, 29-mängulise (!) seeria käigus. Arvestades seda, et Palace on viis matši järjest kaotanud, siis ei tohiks täna Unitedi jaoks vähemalt viigi saamine midagi kontimurdvat olla. Samas ei olnud paberi peal midagi keerulist ka tänavuse hooaja esimeses vastasseisus, kui teise vooru kohtumises külastas Roy Hodgsoni meeskond Old Traffordit. Mäng lõppes aga külaliste 2:1 šokkvõiduga. Palace oli enne 24. augusti suurt tulemust Unitedi vastu kõrgliigas lausa 22 mängu võiduta olnud. Aastate jooksul oli õnnestunud välja pigistada ka vaid neli viiki. Samuti oli see mäng eriline selle poolest, et United kaotas üldse esimest korda Premier League'is kodumängu viimase minuti väravast. Fergusoni ajal löödi neid tihti ise, aga vastastele ei olnud midagi jäänud. Tegu oli teise järjestikuse korraga, kui selles vastasseisus ajalugu tehti. United alistas eelmise aasta veebruaris Palace'i Selhurst Parkil 3:1 ja selle mänguga läks Punastele Kuraditele kirja klubi ajaloo pikim võõrsilmängude võiduseeria (8 kohtumist). Crystal Palace ja Manchester United panevad täna palli mängu kell 22.15. Otseülekanne kohtumisest algab kümme minutit varem kanalis TV3 Sport ja see on nähtav ka veebis go3.tv.