Liverpooli lömastanud City peab järgmisena toime tulema Premier League’i teravaima ründajaga

Neljapäeval värske Premier League’i meistri Liverpooli suurelt 4:0 alistanud Manchester City ei saa pikalt mõnulema jääda. Juba täna ootab 33. vooru kohtumises ees heitlus Southamptoniga, kelle ridades pallimas liiga parimas vormis olev ründaja Danny Ings.

Kui mitmed ründeässad on koroonapausi ajal justkui väravalöömisoskuse unustanud, siis Ings on hooaega jätkanud väga teravalt – kolme mänguga on tal kirjas kolm kolli. Endine Liverpooli mees on end sellega tõstnud Premier League’i parima väravaküti tiitli heitlusesse.

Kuldse Saapa jahti juhtisid enne 33. vooru algust Pierre-Emerick Aubameyang ja Jamie Vardy, kes mõlemad olid jõudnud 19 tabamuseni, ent Ings oli 18-ga kohe nende kannul. Harukordse saavutusena on tervelt 15 Ingsi tabamustest olnud mängudes tema meeskonna avaväravaks.

27-aastane ründaja on ühtlasi Premier League’i parim võõrsilmängude väravalööja ning tippliigade peale on üldse olnud väga vähe mängijad, kes tänavu kodust eemal ilma penaltide abita kahekohalise väravatearvuni jõudnud.

Hooajal 2014/15 Burnley eest kõrgliigas debüteerinud mängumees on justkui tuhast tõusnud. Ings sai õnnetul kombel 2015. aasta oktoobris Liverpooli juures Jürgen Kloppi esimese treeningu ajal tõsise vasaku põlve vigastuse ja 12 kuud hiljem tabas teda ka parema põlve trauma.

Nüüd aga tundub Ings olevat viimaks uuesti sajaprotsendiliselt terve ning seeläbi on Inglismaal väravavõrgud tema tõttu sel hooajal kõvasti kannatada saanud.

Kas ka City peab täna mõne Ingsi poolt pandud palli võrgust välja võtma, saab hakata jälgima kell 20.50 algavas otseülekandes kanalis TV3 Sport või veebis go3.tv.

Kommentaarid puuduvad