Liverpool võõrustab oma karikapeol Chelsea’it

Liverpooli meeskond saab täna lõpuks kätte oma ammu välja võideldud Premier League’i karika, kui 37. vooru kohtumises on ära mängitud Chelsea’iga.

Tänavune Premier League’i võit oleks juba nagu jõuludest saadik Jürgen Kloppi meeskonnale kuulunud, aga karikas antakse üle traditsioonide kohaselt võitjate viimase kodumängu järel ja nii on täna tulemas Anfieldi staadionil väga eriline õhtu.

Meeldejääva karika vastuvõtmise tseremoonia jaoks on ettevalmistused käinud juba mõningat aega ning kuulduste järgi läheb kogu kompott – koos erilise pürošõuga – maksma üle miljoni naelsterlingi.

Ühtlasi on Liverpooli nimi juba trofee peale graveeritud. Nüüd on vaja ainult Chelsea’iga veel ära mängida, et see viimaks enda kätte saada.

Liverpooli karikapeole võib eelneda üks väga vägev matš, kuna meeskonnal on võimalik rünnata oma hooaja võitude rekordit ning vastas on sats, kelle kõikide tänavuste võõrsilmängude peale on nähtud ainult ühte kohtumist, kus olnud vähem kui kaks väravat. Chelsea ise sai viis mängu järjest kodust eemal kirja kaks või rohkem, enne kui Sheffield United seeria katkestas.

Kloppi meeskonna viimase aja tulemusi arvestades võiks öelda, et tiitlivõidu pidustused on käinud juba mõningat aega, ent suurim fookus on siiski tänasel mängul. “Me ei valmistanud ette kahte asja, me valmistusime üheks asjaks. Valmistusime mänguks,” sõnas sakslane oma mängueelsel vestlusel meediaga.

Liverpool – Chelsea mäng on täna kell 22.05 algavas otseülekandes nähtav kanalis TV3 Sport või veebis go3.tv.

Kommentaarid puuduvad