Liverpool võõrustab kolmapäeval tuttavat peavalu põhjustajat

Tiitliootuses elav Liverpooli meeskond peab täna oma esimese koroonapausijärgse kodumängu. Anfieldile sõidab Crystal Palace, kes Punastele aastate jooksul kõvasti peavalu valmistanud.

Liverpool on Anfieldil tervelt 55 liigamängu löömatuna püsinud (45 võitu, 10 viiki) ja seda alates 2017. aasta aprillist, mil just Palace nad Christian Benteke väravate toel 2:1 alistas. Londoni klubi kõik viimased kolm võitu Liverpooli üle on tulnud võõral väljakul.

Ka Selhurst Parki külastamised pole Liverpooli jaoks pikemat aega kerged olnud –  kaks viimast mängu on võidetud 84. ja 85. minuti väravatest. Varasemalt on seal Liverpool pidanud lootma isegi kuuenda lisaminuti väravale ning 2014. aasta kevadel mängiti Lõuna-Londonis kuulus mäng, kus Liverpoolil lipsas käest 3:0 eduseis ja koos sellega lõpuks Premier League’i tiitel.

2020. aastal tuleb nüüd see kauaoodatud tiitlivõit ära, aga millal? Väga keeruline sellega ei olegi ja see võib juhtuda juba sel nädalal. Selleks peab Liverpool täna võitma ja lootma, et Manchester City ei suuda homme sama Chelsea vastu.

Jürgen Kloppi meeskond on kodus võitnud rekordilised 22 järjestikust mängu, kuid Palace on ainus meeskond, kelle vastu sakslane Liverpooli bossina Anfieldil rohkem kui korra kaotanud. Lisaks on Roy Hodgsoni meeskond linna saabunud koos enda rekordseeriaga – Palace on oma ajaloos esimest korda kõrgliigas ilma ühtegi väravat laskmata võitnud neli mängu järjest.

Hea vundament on põnevaks mänguks valatud ja see tuleb meie ette täna kell 22.05 otseülekandes kanalis TV3 Sport ja voogedastusplatvormil Go3.

Kommentaarid puuduvad