Linnas drastiliselt tõusnud koroonajuhtumite arv Leicesteri kodumänge ei peata

Koroonakriis hakkab vaikselt taanduma, kuid viirus pole kaugeltki veel kadunud. Inglismaal on Leicesterist saanud viiruse epitsenter, ent Leicester City Premier League’i hooaega see häirima ei hakka.

Kui Inglismaal on tervikuna hakatud koroonaviirusest tingitud piiranguid leevandama, siis Leicesteris on neid hoopis karmistatud. Põhjuseks tõsiasi, et tervelt 10% kõikidest Inglismaa koroonajuhtumitest registreeriti eelmisel nädalal just Leicesteris.

Olukord on tekitanud palju küsimusi seoses Leicester City mängudega, kuid esialgu on veel plaanis meeskonna järelejäänud kolm kodumängu – alustades tänase heitlusega Crystal Palace’i vastu – pidada King Power staadionil.

“See ei suurenda riski klubi personalile, külla tulevatele meeskondadele ega ümbritsevatele kogukondadele,” on teatanud Leicester City kõneisik, kes lisas, et kõiki praeguseid ohutusnõudeid täites saab jalgpall turvaliselt jätkuda.

Premier League’i juhi Richard Mastersi sõnul on vajadusel varnast võtta varuplaanid selleks, et Leicesteri meeskond saaks ikka hooaja lõpetada.

Võib arvata, et kehvas vormis olev meeskond eelistaks hooaja juba praegu ära lõpetada. Rebased on pikalt olnud kinni kolmandas kohas, ent 11 vooru peale tulnud väga tagasihoidlikud kümme punkti on konkurendid sappa toonud.

Mänguvorm on järku metsa poole läinud ka Palace’i meeskonnal, kes pärast neljamängulist võiduseeriat saanud kaks järjestikust kaotust. 32 mängu peale tulnud 42 punkti annavad Roy Hodgsoni meeskonnale 12. koha, kust pole enam eriti kuhugi kukkuda, aga mis pakub veel võimaluse võidelda esikümnesse jõudmise eest.

Otseülekannet Leicester City ja Crystal Palace’i mängust on võimalik täna kell 16.50 jälgida kanalist TV3 Sport 2 või veebist go3.tv.

Kommentaarid puuduvad