Leicesteril on võimalus esikolmikusse tagasi pugeda

Praktiliselt kogu hooaja Liverpooli ja Manchester City järel Premier League’i tabelis kolmandat kohta hoidnud Leicester City jäi sellest eelmises voorus ilma, ent kiirelt on tulnud võimalus see endale tagasi haarata.

Leicester andis kolmanda koha ära, kui teisipäeval Arsenaliga 1:1 viiki mängiti ning Chelsea 3:2 Crystal Palace’i alistas, aga Siniste rõõm jäi väga üürikeseks. Laupäeval jäädi Sheffield Unitedi vastu punktideta, mis annab Leicesterile võimaluse konkurendist isegi viigiga mööda kerkida, sest Rebastel on palju parem väravatevahe.

Kuna meeskond kohtub aga 18. kohal oleva Bournemouthiga, kes viimasest üheksast voorust krabanud vaid kaks punkti, siis saab eesmärgiks olla ainult võit. Kuigi oma seisu tõttu ei taha Eddie Howe meeskond loomulikult midagi kergelt ära anda.

Bournemouthil on natukene taas ka lootust südames, kui neljapäeval õnnestus Tottenhami vastu lõpetada pikale veninud kaotuste jada. Viigipunkti toel tõusis meeskond enne 35. vooru algust liigasse püsimajäämisest kolme silma kaugusele.

“Jah, tahame teha järjekordset head esitust, aga soovime kogutud hoo vormida ka väravateks ning ilmselgelt võitudeks,” rääkis Howe enne tänast mängu.

Howe hoolealuste viimane võit jääb veebruari algusesse, kui 2:1 alistati Aston Villa. Leicesteril on samuti võidud kokku kuivanud ning halval hetkel on viga saanud kaks meeskonna tähte James Maddison ja Ben Chilwell, ent samal ajal on Brendan Rodgeri meeskonnale viimase kuue vooru peale tulnud vaid üks kaotus.

Ülioluline kohtumine mõlema tabeliotsa jaoks lüüakse lahti täna kell 21.00. Kümme minutit varem algav otseülekanne mängust on jälgitav kanalis TV3 Sport või veebis Go3 vahendusel.

Kommentaarid puuduvad