Kas Arsenali allakäik jätkub Southamptoni vastu?

Premier League’i hooaja jätkumise järel juba kaks kohtumist pidanud Arsenal on täna uuesti pallimurul, kui võõrsil kohtutakse Southamptoniga. Kahe kaotuse järel on Mikel Arteta meeskonnal hirmsasti võitu vaja.

Enne koroonapausi tundus, et Artetal hakkasid asjad meeskonna juures vaikselt arenema, kui Arsenal oli 2020. aastal kaotuseta ning järjepanu õnnestus teenida kolm võitu, kuid nüüd ollakse omadega uuesti justkui nullis tagasi. Võib isegi öelda, et olukord on hullem kui kunagi varem- 40 silma 30 vooru peale tähistab Arsenali kõigi aegade halvimat näitajat Premier League’is.

Tulemusi pole aidanud parandada isegi paremkaitsja Hector Bellerini lubadus hakata iga meeskonna võidu eest istutama 3000 puud.

Meeskonnal on kaitses olnud tõsiseid probleeme ning väga halval ajal on ka Pierre-Emerick Aubameyang oma väravavormi minetanud. Arsenali tähtründajal on oht jääda esimest korda pärast 2014. aastat neljas järjestikuses liigamängus ilma tabamuseta.

Southamptonile lõi hooaja esimeses pooles Leicester City ühes mängus isegi üheksa tükki, aga võrreldes selle ajaga on praegu tegu justkui täiesti teistsuguse meeskonnaga. Ralph Hasenhüttli mehed olid küll enne hooajaseisakut kukkunud uuesti kaotama, ent koroonapausilt tuldi välja muljetavaldava 3:0 võõrsilvõiduga Norwichi üle.

Hasenhüttl teenis oma esimese võidu Southamptoni bossina 2018. aasta detsembris just Arsenali vastu ja Pühakud on koduplatsil viimasest viiest mängust selles vastasseisus teeninud kolm võitu.

Kas Arsenal sütitab oma Euroopasse pääsemise võimalused või jätkub nende allakäik? Vaata täna kell 19.50 otseülekandes kanalis TV3 Sport 2 või veebist go3.tv.

Kommentaarid puuduvad