Kas Arsenal jääb oma tähtründajast ilma? Aubameyang: pall on klubi käes

Arsenali jaoks on Arsene Wengeri järgne üleminekuperiood raske olnud ja nüüd on muresid juurde tekitamas Pierre-Emerick Aubameyangi lõppev leping.

Sel nädalal 31-aastaseks saava Aubameyangi leping Kahurimeestega lõppeb järgmisel suvel ning pikenduse osas pole Gaboni väravatemasin tükk aega midagi kuulnud.

“Mulle pole viimasel ajal ühtegi pakkumist tehtud,” sõnas Aubameyang nädalavahetusel Prantsusmaa vutisaates Telefoot. “Rääkisin klubiga päris mitu kuud tagasi ja nad teavad täpselt, miks seni midagi juhtunud pole.”

“Pall on nüüd nende väljakul, seega peavad nad oma osa täitma ja siis vaatame, kuidas asi laheneb.”

2018. aasta alguses Dortmundist tulnud Aubameyang on Arsenali jaoks olnud täiesti asendamatu mees, kes 97 kohtumisega löönud 61 väravat. Eelmisel hooajal oli ta koos Mohamed Salah’ ja Sadio Manega Premier League’i parim väravakütt. Vaid Salah on alates tema debüüdist Inglismaa kõrgliigas rohkem väravaid löönud.

Individuaalne edu aga Aubameyangi ei rahulda. “Iga võistlushimuline mängija unistab trofeede võitmisest,” lisas ta, mainides ka, et järgmise lepingu tegemine saab olema tema karjääri kõige tähtsam otsus.

Arsenal pole alates 2017. aastast ühtegi trofeed võitnud. Klubi viimane Premier League’i tiitel jääb aastasse 2004.

Kommentaarid puuduvad