Reklaam sulgub sekundi pärast

Jalgpall

toetab Chanz

Inglismaal lähevad vastamisi Londoni Arsenal ja Manchester United

Inglismaa kõrgliigas on lisaks tiitliheitlusele võitlus liigatabeli neljandale kohale, mis tagab pääsme järgmise hooaja UEFA Meistrite liiga turniirile.

Hetkel on kolm klubi, kes on neljanda koha tõsised kandidaadid – Tottenham Hotspur, Arsenal ja Manchester United. Kaks viimast meeskonda kohtuvad omavahel laupäeval Londonis. Arsenal oli kaotanud kolm järjestikust mängu, kuniks kolmapäeval saadi üllatav võit Chelsea üle 4:2. Arsenal on hetkel viiendal positsioonil 57 punktiga. Tottenhamil on sama palju punkte, kuid väravate vahe tõttu on nemad liigatabeli neljandal positsioonil. 

Samal ajal, kaotasid “Punased kuradid” viimases mängus Liverpoolile 0:4 ning on 54 punktiga kuuendal positsioonil. Esimeses omavahelises vastaseisus alistas Manchester United Arsenali 3:2. Klubid on mänginud Inglismaa kõrgliigas omavahel 59 korral, millest United on võitnud 25, Arsenal 16 ning 18 mängu on lõppenud viigiga. 

Nädalavahetusel on ka kaks tähelepanuväärset derbit – pühapäeval võõrustab Liverpool Evertoni (Merseyside derbi) ja Chelsea võõrustab West Hami (Londoni derbi).

Liverpooli ja Manchester Cityt lahutab ikka veel ainult üks punkt ning Everton on väljakukkumisohus, olles 17. positsioonil.

Chelsea on kolmandal liigapositsioonil ning ootavad oma kordusmatši West Hamiga. “Hammersid” võitsid Chelseat hooaja alguses seisuga 3:2. 

Praegune liider Manchester City läheb vastamisi väljakukkumistsoonis oleva Watfordiga, kellel pole suurt võimalust kõrgliigasse jääda, olles 19. liigapositsioonil.

Kaheksat Inglismaa kõrgliiga mängu otseülekannet näidatakse 23.-25. aprillil.

AJAKAVA:

Laupäev, 23. aprill: 

14.20 Arsenal - Manchester United (TV3 Sport, Go3),

16.50 Leicester City - Aston Villa (TV3 Sport 3, Go3),

16.50 Manchester City - Watford (TV3 Sport, Go3),

19.20 Brentford - Tottenham Hotspur (TV3 Sport, Go3).

Pühapäev, 24. aprill: 

15.50 Burnley - Wolverhampton (TV3 Sport 2, Go3),

15.50 Chelsea - West Ham (TV3 Sport, Go3),

18.15 Liverpool - Everton (TV3 Sport, Go3).

Esmaspäev, 25. aprill: 

21.50 Crystal Palace - Leeds United (TV3 Sport, Go3).

Jalgpall

toetab Chanz