Inglismaa jalgpalliliiga 20. vooru eelvaade

3sport

Teisipäeval kell 16.50 (TV3 Sport) algab West Ham Unitedi ja Watfordi kohtumine. Kodumeeskond kaotas viimati 2:3 Southamptonile, Watford pidi samuti vastase paremust tunnistama, kui jäädi 1:2 alla Brentfordile. 

Omavahelised mängud on 4:2 West Hami kasuks. Külalismeeskond on suutnud viimasest kuuest mängust viies suutnud skoori teha, kokku on löödud selle perioodi jooksul 10 väravat. Kodumeeskonnal on õnnestunud kogu senise hooaja vältel lüüa 21 väravat ehk alla 1 värava mängu kohta.

Kell 16.50 (TV3 Sport2) kõlab avavile Southamptoni ning Tottenhami Hotspuri vahel. Tottenham võitis eelmises voorus kindlalt 3:0 Crystal Palace´i, kusjuures Spurs mängis väga isukalt – Antonio Conte käe all on nende mängupilt selgelt paranenud. Viimasest neljas mängus kolmes on suudetud oma puur puhas hoida. Southampton sai viimases voorus magusa võidu West Hami üle.  Omavahelised mängud on Tottenhami kasuks 4:1.

Kell 21.45 (TV3 Sport) ristavad piigid Leicester City ning Liverpool. Omavahelistes kohtumistes on Liverpool peal võitudega 3:1. Kodumeeskond  tuleb kohtumisele üsna halva emotsiooniga, sest viimati pidi oma võrgust 6 palli välja võtma. Liverpool on kindlasti võimeline samasuguse väravafestivali korraldama, pealegi pole nad viimases kolmes võõrsil kohtumises kaotanud.

Kolmapäeval kell 21.20 (TV3 Sport2) võõrustab Chelsea Brightonit. Kodumeeskond  alistas viimati 0:1 kaotusseisust 3:1 Aston Villa. Tolles mängus realiseeris kaks penaltit Jorginho. Brighton pole kunagi suutnud Chelsea’it võita, lisaks on Chelsea püsinud viimases kuues kodus peetud liigamängus kaotuseta.

Kell 22.05 (TV3 Sport) kohtuvad Brentford ning Manchester City. Pep Guardiola hooalused alistasid viimati võimsalt 6:3 Leicester City ja Cityle oli see üheksas võit järjest. Brentford kaotas viimati 0:2 Brightonile. City on viimase kuue mänguga väravavõrku sahistanud koguni 28. korral ehk 4,67 väravat mängus, Niimoodi jätkates on neile väga raske vastu saada. Huvitav fakt – City on kahel aastal jõulude ajal liigat juhtinud ja mõlemal korral ka meistriks kroonitud.

Neljapäeval kell 21.20 (Go3), kõlab avavile Evertoni ning Newcastle Unitedi vahel. Kodumeeskond liigub hetkel täpselt liigasse püsima jäämise graafikus. Varasemalt on jäädud 40 punktiga püsima, Evertonil on hetkel kogutud 20 silma. Newcastlei nii head seisud pole, sest kogu hooaja peale on teenitud 1 võit ning hetkeseisuga ollakse liigast välja langemas.

Kommentaarid puuduvad