Reklaam sulgub sekundi pärast

Jalgpall

toetab Chanz

Inglismaa jalgpalli meistriliiga 24. vooru eelvaade

Teisipäeval kell 21.45 (TV3 Sport2) kohtuvad West Ham United ning Watford.  Esimese ringi kohtumise võitis West Ham kindlalt 4:1, aga eelmises voorus mõlemad meeskonnad kaotasid. West Ham jäi 0:1 Manchester Unitedile ja Watford kaotas samal ajal Norwichile. Omavahelistes mängudes on edukam olnud West Ham võitudega 4:1, sest West Ham on Meistrite liiga koha konkurentsis ning on tabelis 38 punktiga 5. kohal. Norwich hoiab 16 punktiga 17. kohta.

Kell 22.00 (TV3 Sport) võõrustab Burnley Manchester Unitedit. Kodumeeskond kaotas viimati 1:3 Leedsile, aga ManU võitis samal ajal 1:0 West Hami, kus võiduvärava lõi Marcus Rashford 93. minuti. Hooaja esimese omavahelise mängu võitis Manchester United 3:1 ja nüüd pole Burnley suutnud ManU-t võita kuues viimases kodumängus järjest. United on samal ajal suutnud kaotust vältida viimases viies võõrsilpeetud liigamängus, Tõsi - "Punastel Kuraditel“ on raskusi skoorimisega - viimase kuue mänguga on löödud ainult kaheksa väravat. 

Kolmapäeval kell 21:35 (TV3 Sport) kohtuvad Manchester City ning Brentford. City võitis viimati Inglismaa karikavõistlustel 4:1 Fulhamit. Brentford pole samal ajal suutnud võita viimases seitsmes mängus. 

Kell 21.35 (Go3.tv) - Crystal Palace võõrustab Norwich City't. Kodumeeskonna jaoks on oluline iga punkt, sest neil käib tihe võitlus liigasse püsimajäämise eest. Crystal Palace on suutnud viimases kahes võõrsilmängus Norwichi vastu kaotust vältida. Samas pole Palace suutnud viimases kahes võõrsilpeetud liigamängus võitu võita. Omavahelistes mängudes on löödud 14 väravat. 

Kell 21,45 (GO3) Aston Villa võõrustab Leedsi Unitedit. Kodumeeskond tuleb mängule parema vaibiga, sest viimati võideti 1:0 Evertoni. Leeds kaotas samal ajal Newcastle Unitedile. Omavahelistes mängudes on võrdsus - mõlemal meeskonnal on 2 võitu ning 2 lahingut on jäänud viiki. 

Neljapäeval kell 21.45 (TV3 Sport) on Liverpoolil külas Leicester City. Hooaja esimeses  omavahelises kohtumises sai Leicester kodus 1:0 võidu, aga Liverpool peab tiitlilootuste säilitamiseks kodus kindlasti revanši võtma. Hetkel kaotatakse liider Manchester Cityle 9 punktiga, aga üks mäng on varus. 

Jalgpall

toetab Chanz