Inglismaa jalgpalli kõrgliiga 32. vooru eelvaade

Reedel kell 22.00 (TV3 Sport) võõrustab Newcastle United Wolverhampton Wanderersi. Esimene nendevaheline mõõduvõtt lõppes Wolvesi 2:1 triumfiga. Samas on viimasest viiest omavahelisest matšist neli lõppenud viigiga.

Laupäeval kell 14.20 (TV3 Sport) võtab Everton vastu Manchester Unitedi.  Huvitav fakt – viimasest 5-st mängust neli on lõppenud viigiliselt. Seega on statistiline  tõenäosus viigiks üsna suur, see omakorda tähendaks järjekordset hoopi ManU klubi Meistrite liiga lootustele. 

Kell 16.50 (TV3 Sport) Chelsea sõidab külla Southamptonile  Esimene mäng Stamford Bridgel lõppes Chelsea 3:1 võiduga. Hetkevorm on Thomas Tucheli hoolealustel samuti väga hea, sest viimasest 5-st liigamängust on võidetud koguni 4. 

Kell 16.50 (TV3 Sport 2) Arsenal võtab kodus vastu Brightoni. Esimene kohtumine lõppes väravateta viigiga. ,,Kahurimeestele” oleks Meistrite Liiga kohale tõusmiseks vaja kindlasti võitu. Hetkel on neil Tottenhamiga võrdselt 54 punkti. Ajalooliselt on mõlemal ette näidata 3 võitu ning 3 matši on lõppenud ka viigilise tulemusega.

Kell 19.20 (TV3 Sport) kõlab avavile Aston Villa ning Tottenhami vahel.  Viimased 5 omavahelist kohtumist on lõppenud Tottenhami kasuks, neljanda koha hoidmiseks vajab Spurs võitu ka seekord. Hetkevorm on tiimidel täpselt vastassuunaline – Spurs on 3 liigamängu järjest võitnud, Aston Villa 3 mängu järjest kaotanud.

Pühapäeval kell 15.50 (TV3 Sport) Leicester City võõrustab Crystal Palace meeskonda.  Ajalooliselt on Leicester võitudega 8:7 peal. Esimene kohtumine lõppes 2:2 viigiga. Meeskonnad paiknevad tabelis 9. ning 10, kohal. Palace tuleb mängule ilmselt pisut parema emotsiooniga, sest viimati alistati 3:0 Arsenal. Leicester viigistas samal ajal ManUga 1:1. 

Kell 15.50 (TV3 Sport 2) kohtuvad Brentford ning West Ham, Esimene kohtumine lõppes kodumeeskonna 2:1 võiduga. Mõlemad meeskonnad paistavad hooaja lõpusirge eel olevat võrdses vormis – viiest liigakohtumisest on võidetud kolm. 

Kell 18.30 (TV3 Sport) – suur tiitlihõnguline lahing Manchester City vs Liverpool. Hetkel on Cityl 73 ning Liverpoolil 72 punkti. Hooaja lõpuni on veel 8 kohtumist, seega libastumisi kumbki endale lubada ei saa. Statistika on City poolel, sest nemad on saanud viimasest 5-st mängust 2 võitu Liverpooli ühe vastu. Kahel korral on lepitud viiki, sealhulgas selle hooaja esimene mõõduvõtt.