Inglismaa jalgpalli kõrgliiga 26. vooru eelvaade

Kolmapäeval kell 21.20 (TV3 Sport 2) võõrustab Burnley Tottenham Hotspuri. Kodumeeskond võitis viimati 3:0 Brightonit, aga Tottenham šokeeris samal ajal 3:2 võiduga võõrsil Manchesteri City üle. Tolles mängus löödi koguni kaks tabamust lisaminutitel. Spursile tõi võidu Harry Kane´i 95. minuti värav.

Burnley pole suutnud Tottehami vastu võitu võtta viimases neljas omavahelises liigamängus. Samas - hetkel on nad heas hoos, sest pole viimases kolmes kodus peetud kohtumises kaotanud.

Kell 21.20 (TV3 Sport Open) võtavad mõõtu Watford ja Crystal Palace. Kodumeeskond alistas viimati 1:0 Aston Villa, Crystal Palace kaotas samal ajal Chelsea'le 0:1. Viimastes omavahelistes mängudes on edukam olnud Watford, neil on ette näidata 4 võitu vastase ühe vastu.

Kell 21.35 (TV3 Sport) kõlab avavile Liverpooli ning Leeds Unitedi mängus. Liverpool alistas viimati 3:1 Norwich City, Leeds kaotas samal ajal Manchester Unitedile väga võitluslikus kohtumises 2:4. Sealjuures lõi Leeds 0:2 kaotusseisu jäämise järel kaks väravat kahe minuti jooksul. See on hoiatuseks Liverpoolile, et valvsust ei tohi kaotada. Tõsi, Liverpool  on püsinud Leedsi vastu kaotuseta juba 9 kohtumist - see on  üsna pikk seeria, Lisaks on Liverpool koduväljakul kaotuseta püsinud juba 13 lahingut järjest.

Neljapäeval kell 21.35 (TV3 Sport2) võtab Arsenal kodus vastu Wolverhampton Wanderersi. Mõlemad meeskonnad olid viimati võidukad ja huvitaval kombel võitsid mõlemad skooriga 2:1. Arsenal alistas Brentfordi ning Wolverhampton Leicester City.  Arsenal paikneb hetkel tabelis 6. kohal, olles kogunud 42 punkti. Neljandast kohast ehk Meistrite liigast lahutab neid neli punkti, samas on neil ManU-ga võrreldes koguni 3 mängu varuks. Hiljuti peetud kohtumistes on Wolverhampton võitudega 3:2 peal, samas selle hooaja esimese kohtumise võitis Arsenal 1:0.