Harry Kane’il on neljapäeval võimalus parandada CV peal olev iluviga

Jose Mourinho ja Tottenhami heitlus Meistrite liiga koha nimel jätkub neljapäeval Sheffield Unitedi vastu, kes ise suurest mängust välja pudenenud, kuna pole pärast hooaja jätkumist mitte ühtegi mängu võitnud.

Sheffield oli enne koroonapausi kaotanud vaid seitse kohtumist ning Chris Wilderi meeskond oli Meistrite liiga kohtade jagamises jokkerina sees, ent suvel on asjad väga hapuks läinud. Unitedil on kolme vooru peale kirjas vaid üks punkt ja mitte ühtegi väravat.

Kaitsest on ka järsku saanud murelaps. Kui hooaja esimese 29 vooru peale lasi Sheffield vaid korra üle kahe värava lüüa, siis nüüd on see juhtunud järjestikustes mängudes. Lisaks tuli kaks välja võtta nädalavahetuse karikamängus Arsenali vastu, mis lõpetas meeskonna teekonna veerandfinaalis.

Juba varem karikasarjast auti löödud Tottenhami jaoks oli nädalavahetus vaba ja see peaks meeskonnale andma väikese eelise. Kodust eemal mängides võetakse kahtlemata igasugune abi vastu, kuna Spurs on tänavu suutnud hankida vaid kolm võõrsilvõitu – ainult neljal meeskonnal on neid vähem.

Eelmises voorus kindlustas Harry Kane meeskonnale 2:0 võidu West Hami üle ja nüüd on Inglismaa koondise kaptenil võimalus oma CV-lt eemaldada üks väike plekk – Sheffield United on ainus vastane, kelle võrku pole ta Premier League’is ühtegi väravat löönud.

Sheffieldi ja Tottenhami mäng on täna nähtav otseülekandes kell 19.50 kanalis TV3 Sport ja voogedastusplatvormil Go3.

Kommentaarid puuduvad