Harry Kane asub terroriseerima oma lemmikvastast

Premier League’i nädalavahetus lõppeb seekord Tottenhami ja Leicester City vahelise põnevusheitlusega, kus mõlema meeskonna jaoks kaalul eurosarjade pilet. Skoorimissaapad uuesti üles leidnud Harry Kane saab kohtuda oma lemmikvastasega.

Kane’i mänguvorm hakkas vaikselt paljudele muret tekitama, kui Inglismaa koondise kapten järjepanu mänge väravata lõpetas, ent kolmapäeval tehtud duubliga Newcastle’i vastu pääses ta ree peale tagasi. 26-aastane ründaja ületas sellega oma klubikarjääris 200 värava piiri.

Just Leicesteri võrku on Kane pannud enim palle (14). Lisaks on Kane kaks väravat ise Rebaste särgis löönud, kui ta hooajal 2012/13 klubis laenul oli. 185 tema tabamustest on tulnud Tottenhami eest, mis annab Kane’ile klubi kõigi aegade väravaküttide edetabelis kolmanda koha.

“Ta on fantastiline mängija, tipptasemel väravakütt, ambitsioonikas kutt ja endiselt noor. Tal on veel palju ees, seega tulgu 200 veel,” kiitis oma esiründajat Spursi boss Jose Mourinho.

Täna jookseb aga loomulikult murule ka üks teine vinge väravahunt. 23 tabamusega Kuldse Saapa jahti juhtiv Jamie Vardy vajab veel kahte tabamust ei püstitada oma uus Premier League’i rekord.

Ka Leicesteri esiründaja jaoks võib suurt heitlust pidada soosivaks vastasseisuks, kuna Vardy on Tottenhami vastu üheksa mänguga kirja saanud viis tabamust ja kolm väravasöötu.

Leicester kindlustas endale neljapäevase võiduga Sheffield Unitedi üle eurokoha ära, kuid jalgu ei saa seinale lüüa, sest jätkub võitlus Meistrite liiga pileti nimel.

Tottenhamil enam Meistrite liiga lootusi pole, kuid ka Euroopa liiga koht oleks suureks saavutuseks klubile, kes teenis esimesest 12-st voorust vaid kolm võitu.

Suur mäng on täna kell 18.00 algavas otseülekandes nähtav kanalis TV3 Sport ja veebis go3.tv.

Kommentaarid puuduvad