Hädasti punktilisa vajav Watford läheb teist suurt skalpi võtma

Enne Premier League’i hooaja seisakut oma eelmises kodumängus Liverpooli kaotusteta seeria rikkunud Watford asub laupäeval jahtima teist suurt skalpi, kui Vicarage Roadi külastab liigatabeli kolmas Leicester City.

Watford tegi 29. veebruaril ära miski, mida mitte keegi liigas 44 mängu jooksul Liverpooli vastu ei suutnud teha, aga kohe järgemises mängus Crystal Palace’i vastu tõmmati meeskond pilvepiirilt maa peale tagasi, kui 0:1 skooriga läks kirja hooaja 14. kaotus.

Sir Elton Johni lemmikklubi on pärast Nigel Pearsoni saabumist detsembri alguses suuri edusamme teinud, ent karm tõsiasi on jätkuvalt see, et meeskond kõigub liigast väljakukkumise piiril. 29 vooru järel annab Watfordile turvalise 17. koha vaid väravate vahe.

Teistkordne medalikolmiku üllatamine näib ebatõenäoline, kuid Leicester, kelle peatreener Brendan Rodgers saab kirja oma karjääri 200. Premier League mängu, on pärast aastavahetust mänginud väga heitlikult ning liiga parim väravakütt Jamie Vardy on oma väravalöömise saapad kuhugi ära kaotanud – oma viimase kaheksa mängu peale on ta seitse korda kuivale jäänud.

Pearsoni meeskonna vastu pole ka kerge Vicarage Roadil väravaid lüüa, kuna Watford on koos Burnleyga koduplatsil enim nullimänge (7) kirja saanud meeskonnad.

Mõlemad treenerid kohtuvad oma endiste leivaandjatega. Pearson juhendas Leicesterit aastatel 2008-2010 ja 2011-2015 ning Rodgers alustas oma peatreenerikarjääri just Watfordi bossina 2008. aastal.

Intrigeeriv lahing on otsepildis täna kell 14.20 nähtav kanalis TV3 Sport ja voogedastus platvormil Go3.

Kommentaarid puuduvad