Fantastiline Fernandes saab oma superseeriat järgmisena jätkata Premier League’i halvimas vormis oleva meeskonna vastu

2019/20 on minemas ajalukku, kui hooaeg, mil platsil nähti mängimas justkui kahte erinevat Manchester Unitedit – see mis oli enne Bruno Fernandesi saabumist ja see, mis oli koos portugallasega  Täna saab 25-aastane pallivõlur oma järgmiseks ohvriks teha raskustes Bournemouthi meeskonna.

Fernandes lippab 33. vooru kohtumises Old Traffordil murule olukorras, kus ta pole Unitedi mängijana neli kuud pärast oma debüüti veel kordagi kaotusekibedust tunda saanud ja sellesse on ta ise andnud väga suure panuse.

Endine Lissaboni Sportingu mees lõi teisipäevases 3:0 võidumängus Brightoni üle kaks väravat, mis tähendab, et ta on Unitedi eest peetud 13 mängu jooksul olnud osaline kümnes tabamuses (kuus väravat, neli väravasöötu). Muljetavaldava personaalse statistika kõrval on väga uhke ka meeskonna seeria Fernandesiga peetud kohtumistes: üheksa võitu, neli viiki.

“Bruno on olnud fantastiline. Ta tõi endaga kaasa võitja mentaliteedi. Et 99% pole piisavalt hea, kõik peab olema 100%,” kiitis Brightoni alistamise järel Unitedi peatreener Ole Gunnar Solskjaer.

Premier League’is on Fernandes kaheksa mängu peale olnud osaline kaheksas väravas (viis tabamust, kolm väravasöötu) ja on raske ette kujutada, kuidas Bournemouth suudab Portugali ässa peatada.

Eddie Howe meeskond on liiga mänguvormi edetabeli viimane sats – viimase kuue vooru peale on kirjas vaid üks punkt – ja alates detsembri keskpaigast pole Bournemouth mitte ühtegi vastast suutnud nulli peale jätta.

Manchester Unitedi ja Bournemouthi mängu saab täna kell 16.50 algavas otseülekandes jälgida kanalil TV3 Sport või voogedastusplatvormil Go3.

Kommentaarid puuduvad