Dele Allist sai Londoni jalgpallureid kimbutavate röövlite uusim ohver

Dele Alli ja kõik teised Premier League’i jalgpallurid on sel nädalal valmistumas treeningutele naasmiseks, ent tema peab seda tegema pärast väga hirmutavat vahejuhtumit. Tottenhami ässal käisid kolmapäeval külas vargad, kes teda noaga ähvardasid ja talle kehavigastusi tekitasid.

Daily Mail avaldas, et Alli oli oma Põhja-Londoni kodus koos oma venna, mõlema elukaaslase ja pikaajalise sõbraga isolatsioonis istumas, kui järsku kesköö paiku tungisid maja tagant sisse kaks nugadega relvastatud maskides meest, kes põhjustasid 24-aastasele poolkaitsjale kerged näovigastused.

Röövretke käigus langesid pättide saagiks ehted ja käekellad ning juhtunut asus uurima kohalik politsei.

Alli on üks paljudest Londoni klubide palluritest, kes viimastel aastatel röövlite sihtmärgiks olnud. Alles märtsis rööviti tema meeskonnakaaslase Jan Verthongeni maja ja veebruaris käisid pätid läbi Crystal Palace’i kaitsja Mamadou Sakho kodust.

2019. aasta suvel võitles Arsenali paar Mesut Özil ja Sead Kolasinac kuulsal kombel keset tänavat mopeediga saabunud bandiitidega ja sarnaselt üritatu kaherattaliste seljas ka 2016. aastal röövida siis veel West Hami esindanud Andy Carrollit.

Kommentaarid puuduvad