Bournemouth jätkab rasket mängudekalendrit Tottenhami vastu

Eelmisel nädalavahetusel Manchester Unitedit külastanud Bournemouthil ei lähe kergemaks ka järgmiste mängudega. Ellujäämisheitlus jätkub täna koduse kohtumisega Tottenhami vastu.

Viimasest kaheksast voorust vaid ühe punkti teeninud Bournemouth käis laupäeval Unitedit veidi hirmutamas, kui Old Traffordil mindi mängu juhtima, aga lõpuks pidi Eddie Howe meeskond leppima siiski 2:5 kaotusega. Premier League’i väikseima staadioniga klubil on nüüd viimase 22 liigamängu peale kogunenud 17 kaotust.

Vaatamata oma väiksele finantsmusklile Inglismaa kõrgliigas neli aastat vastu pidanud meeskond alustas tänavust hooaega kenasti, kui esimese 11 vooru peale saadi vaid kolm kaotust, ent kiirelt hakkasid kogunema vigastused ning Howe töö läks väga keeruliseks.

Kuna pärast mängu Tottenhamiga on tulemas heitlused Leicesteri, Manchester City, Southamptoni ja Evertoniga vajab Bournemouth liigasse püsimajäämiseks juba vaikselt imede sündimist, kuid Howe usub, et põhjaminevat paati on veel võimalik päästa.

“Ma armastan seda klubi, armastan selle igat osa ja kavatsen anda endast kõik, et meie Premier League’i koht säiliks,” lubab Howe, kellel nii mängija kui treenerina Bournemouthis olnud mitu erinevat perioodi.

Kuna paar konkurenti tabeli lõpuosast on uuesti hakanud punkte leidma, siis on Bournemouthi jaoks jõudnud kätte viimane aeg ärkamiseks. Kaotuste jada peab lõppema ja võib eeldada, et meeskonnal on ellujäämiseks vaja teenida vähemalt kolm võitu.

Tottenhami ebastabiilne mänguvorm võib Howe meeskonnale võimaluse anda, ent samal ajal on Jose Mourinhol kaitsta väga uhke seeria. Portugallane pole oma Premier League’i karjääri jooksul seni veel kordagi kaotanud võõrsilkohtumist meeskonna vastu, kes mängupäeval olnud väljakukkumistsoonis.

Bournemouthi ja Tottenhami vaheline heitlus on täna otseülekandes nähtav kanalis TV3 Sport või veebis go3.tv.

Kommentaarid puuduvad