Aston Villast kapsapea saatel lahkunud Steve Bruce saab endise klubi muresid veelgi suurendada

Newcastle Unitedi peatreener Steve Bruce sai nädalavahetusel magusa võidu klubi üle, kelle juures ta oma treenerikarjääri alustas ja nüüd on tal võimalus kurvastada veel ühte endist tööandjat, kui Harakad võtavad kodus vastu Aston Villa.

Villa alistamine võiks Bruce’i jaoks olla veel topeltmagus, kuna Birminghami klubi fännid näitasid tema vastu suurt lugupidamatust, kui ülikogenud treeneri viimase mängu ajal 2018. aasta sügisel visati tema suunas kapsapea.

Bruce oli Villas kaks aastat, aga tal oli raskusi fännide südametesse jõudmisega, kuna varasemalt tüüris endine Manchester Unitedi kapten pikalt linnanaabrit Birmingham Cityt ning tema üritused tuua Villat tagasi Premier League’i ei kandud vilja.

Kui Villa ja Newcastle novembris tänavu esimest korda kohtusid, siis said taas Villa fännid naerda, kui mäng 2:0 võideti, aga teadupärast, kes naerab viimasena, naerab paremini. 38 punkti peal olev Newcastle on oma püsimajäämise Premier League’i arvatavasti juba kindlustanud, aga seni 28 silma kogunud Villa peab oma koha säilitamiseks veel kõvasti vaeva nägema.

Kohtumine Newcastle’iga on Dean Smithi meeskonna jaoks paberi peal üks lihtsamatest järelejäänud mängukalendris ja see tuleb kindlasti võita, et oma ellujäämise šansse üleval hoida.

Kapsaid seekord ei lenda, kuna tribüünidel pole lihtsalt viskajaid, kuid palju kõneainet võib see kohtumine siiski pakkuda. Vaata mängu otseülekannet täna kell 19.50 kanalis TV3 Sport 2 või veebist g03.tv.

Kommentaarid puuduvad