Ameerika mägedel sõitev Chelsea võõrustab teisipäeval Premier League’i punast laternat

Premier League’i 35. voorus kohutava esitusega Sheffield Unitedile kaotanud Chelsea leiab end vaatamata ebaõnnestumisele endiselt liigatabeli kolmandalt kohalt. Seda positsiooni on võimalik uues voorus hoida, kui koduplatsil õnnestub alistada liiga viimane Norwich City.

Frank Lampardi meeskond kaotas laupäeval 0:3 ja võis siis hirmuga jääda ootama tulemusi lähikonkurentide mängudest, aga suure üllatusena said Sinised vaid häid uudiseid. Pühapäeval kaotas Leicester suurelt Bournemouthile ning esmaspäeval lasi Manchester United end viimasel hetkel Southamptonil röövida.

Chelsea viimase aja mänguvorm, mis meenutab sõitu Ameerika mägedel, on klubi jaoks Meistrite liigasse jõudmise kahtluse alla seadnud, ent hetkel veel hoitakse esineliku kohast kinni ja võitlus jätkub.

“Peame selle kiirelt unustama ja esineliku koha eest edasi võitlema. Ma õppisin palju ja ma ei unusta seda,” rääkis Lampard pärast laupäevast kaotust.

Algajal peatreeneril on veel palju õppida kodust eemal mängimise kohta, sest viimase kaheksa võõrsilmängu peale on tema meeskond teeninud vaid kaks võitu. Koduplatsil on asjalood paremad ja see annab Sinistele täna võimaluse jõuda Stamford Bridge’il pärast 2017 aastat oma esimese viiemängulise võiduseeriani.

Norwich on tänaseks Premier League’ist välja kukkunud ning nädalavahetusel näidati West Hami vastu juba väga tahtejõuetut mängu. 0:4 skooriga venis meeskonna kaotuste jada seitsme mängu peale. Täna Chelsea’ile allajäämine tooks klubile kõigi aegade pikima kaotusteseeria liigamängude arvestuses.

Chelsea – Norwich City mängu on täna kell 22.05 algavas otseülekandes võimalik näha kanalis TV3 Sport või veebis go3.tv.

Kommentaarid puuduvad