Karl Jakob Hein
Karl Jakob Hein — FOTO: Manuel Blondeau/ AOP

Karl Jakob Hein pidas enne Eesti koondisega liitumist Hispaania kõrgliigas viimase mängu. Kahjuks eestlase koduklubi Real Valladolid kaotas koduväljakul eduseisust lõpuks selle mängu Rayo Vallecanole 1:2.

Võimalustevaese avapoolaja järel, kus Hein pidi tegema vaid ühe tõrje, asus Valladolid mängu 51. minutil juhtima. Hein algatas julge söödumänguga vasakult äärelt rünnaku ning Lucas Rosa andis efektse kannasöödu Raul Morole, kes murdis mööda otsajoont värava alla ja leidis Selim Amallahi, kelle löök oli täpne. Edu saadi paraku nautida ainult kuus minutit, siis lasid kaitsjad jooksu Jorge de Frutose ja ründaja saatis tugeva löögi latipõrkest Heina väravasse, vahendab Soccernet.ee.

Üksainuski punkt anti käest 80. minutil, kui kaitsjad jätsid taas Rayo Vallecano mehi karistusalas valveta. Postist tagasi väljakule põrkunud pall jättis Heina olukorrast välja ning de Frutos lõi külaliste 2:1 võiduvärava.