Karl Jakob Hein
Karl Jakob Hein — FOTO: Manuel Blondeau/ AOP

Eesti jalgpallikoondise esikinnas Karl Jakob Hein pidas täna Hispaania kõrgliigas oma viienda kohtumise. Avapoolajaks oli Real Valladolid juba 0:2 taga, kui Celta Vigo karistas kiirelt Valladolidi mängumeeste eksimused ära. Kohtumine lõppes skooriga 1:3.

Celta Vigo läks kohtumist 22. minutil juhtima kui, kena kombinatsiooni järel lõi palli võrku Hugo Alvarez. Ideaalis oleks võinud Eesti koondise väravavaht palli ära tõrjuda, kuid kaenla alla tulnud palli Hein seekord ära ei toonud. 13 minutit hiljem lõi Vigo teise värava, kui esmalt hea tõrjega hiilanud Hein pidi lõpuks palli võrgust välja noppima kuna pärast tõrjet oli esimesena palli jaol Celta ründaja Borja Iglesias - 2:0.

Teisel poolaega alustas selgelt paremini Real Valladolid, kui vahetusest sekkunud Raul Moro lõi kiirelt ühe tagasi, 1:2. Paraku rohkem Reali mehed skoori ei teinud ning Celta Vigo vormistas üleminutitel 3:1 võidu, kui kreeklane Douvikas lõi palli Heinale seljataha.