Reklaam sulgub sekundi pärast

Jalgpall

toetab Chanz

Video: Thomas Häberli Ungaris – tahame kokku tuua hea soorituse ja edu

Thomas Häberli
Thomas Häberli — FOTO: Liisi Troska/Jalgpall.ee

Eesti meeste koondis kohtub homme, 23. märtsil võõrsil peetavas maavõistlusmängus Ungariga. Peatreener Thomas Häberli rääkis, kuidas koondise kogunemise esimesed päevad on läinud ja milliste eesmärkidega minnakse mängule vastu, kirjutab jalgpall.ee.

Kogunemise esimestel päevadel keskendus koondis Häberli sõnul sellele, et käia üle põhimõtted. „Meil ei ole palju aega koos treenimiseks, seega peame rõhutama iga olulist mõtet. Kordame neid, kui teeme koosolekuid, analüüsime mänge või oleme väljakul. Toome selle lühikese ajaga välja kõik võimaliku, et olla valmis esimesteks mängudeks,“ ütles Häberli.

Uut EM-valikmängude tsüklit oodatakse peatreeneri sõnul põnevusega. „See on hea võimalus meile näitamaks, kui tugevad oleme. Võimalus näidata, et suudame kõrge tasemega mängudes edukad olla,“ rääkis Häberli.

Vaata pikemat intervjuud videost:

 

Märtsikuu esimene kohtumine toimub 23. märtsil Eesti aja järgi kell 20.30, kui maavõistluses läheb Eesti koondis vastamisi Ungariga. Neli päeva hiljem, 27. märtsil mängitakse Linzis Raiffeiseni Arenal uue EM-valiksarja esimene kohtumine.

Jalgpall

toetab Chanz