Reklaam sulgub sekundi pärast

Jalgpall

toetab Chanz

Video | Thomas Häberli: sattusime Rahvuste liigas tugevasse alagruppi, aga praegu keskendume märtsi mängudele

Thomas Häberli
Thomas Häberli — FOTO: Kuvatõmmis videost

Eile, 8. veebruaril selgusid Eesti meeste koondise vastased Rahvuste liigas, kelleks on Rootsi, Aserbaidžaan ja Slovakkia. Peatreener Thomas Häberli rääkis pärast loosimist, millised alagrupivastased on tänavu Eestit ees ootamas.

Häberli sõnul on Eestile loositud alagrupp keeruline, kuid meeskonnale on see heaks proovikiviks. „Me ei pea palju rääkima grupi kvaliteedist – tegu on tugeva grupiga. Lootsime küll erinevaid vastaseid, et oleks kohtunud kellegi uuega, sest Rootsi ja Aserbaidžaan on meile juba tuttavad, kuid nüüd saamegi näha, kuidas oleme aastaga arenenud,“ rääkis ta.

Peatreener lisas, et koondise praegune eesmärk on keskenduda märtsikuisele EM-sõelmängule Poolaga, kuid ei tasu alahinnata ka Rahvuste liiga tulemusi. „Peame Rahvuste liigas teenima punkte, proovima vastaseid võita ja suunama kogu oma energia sellesse, et teha alagrupis hea tulemus,“ ütles Häberli.

Vaata pikemat videointervjuud Thomas Häberliga siit:

 

Rahvuste liiga alagrupikohtumiste esimesed kaks mängupäeva peetakse 5.–10. septembrini. Täpsed mängude toimumise ajad teatab UEFA ja jalgpalliliit lähipäevil.

Jalgpall

toetab Chanz