Tänasele Eesti – Malta mängule tasub saabuda varakult

jalkafannid1
Foto: Jana Pipar/Jalgpall.ee

Eesti meeste koondis võõrustab täna, 23. septembril Rahvuste liiga kohtumises Maltat. Kuna A. Le Coq Arenale on oodata enam kui 5000 pealtvaatajat, palub jalgpalliliit järjekordade vältimiseks kohale tulla varakult. 

Saabuda tasub jalgsi, ühistranspordi või jalgrattaga. Autoga pääseb staadioni parklasse vaid erilubadega. 

Mängu eel on avatud meeleolukas festivaliala, mis avatakse kell 17 ning kell 17.30 astub lavale räppar villemdrillem, teatas EJL-i pressiteenistus. 

Külalisi tervitab maskott Siil, tühjade kõhtude ja joogipoolise eest kannavad hoolt Amps ja The Sunset Truck. Huvilistele on uudistamiseks välja pandud ABC Motorsi sõidukid. Festivalialalt leiab ka põnevad atraktsioonid, kus on võimalik proovile panna oma löögitäpsus ja -tugevus. Jalgpallisõpru ootab fännikaup, mida saab soetada festivalialal asuvatest müügitelkidest. 

Lisaks liiguvad festivalialal ka jalgpalliliidu vabatahtlikud, kes müüvad mängukavasid ja värvivad soovijatel põsed sinimustvalgeks.

Õige lahingumeeleolu loomisele aitab kaasa ka A. Le Coqi löögirühm, kes saadab trummirütmide saatel pealtvaatajad staadionile. Festivaliala lõpetab tegevuse 45 minutit enne avavilet, kui kõigil külastajatel palutakse leida avatseremooniaks tribüünidel oma istekohad. Avavile eel esitab Eesti hümni saate “Eesti otsib superstaari” võitja Alika Milova.