Reklaam sulgub sekundi pärast

Jalgpall

toetab Chanz

Tänasele Eesti – Belgia EM-valikmängule tasub saabuda varakult

Palliga Martin Miller, kõrval Henrik Ojamaa
Palliga Martin Miller, kõrval Henrik Ojamaa — FOTO: Jana Pipar

Eesti meeste koondis võõrustab täna A. Le Coq Arenal EM-valikmängus Belgiat. Kuna kohtumisele on oodata ligi 12 000 pealtvaatajat, tuleb järjekordade vältimiseks varakult kohale tulla.

Suure publikuhuvi tõttu soovitab jalgpalliliit kõigil piletiomanikel staadionile saabuda varakult, et vältida järjekordade tekkimist ning saada osa mängueelsest melust.

Alates kell 19.00 on staadioni kõrval avatud festivaliala, kus astub kell 19.30 tunniajase programmiga üles aasta artist Stefan. Festivalialal tervitab külalisi maskott Siil, tühjade kõhtude ja joogipoolise eest kannavad hoolt Amps ja VLND Burger. Huvilistele on uudistamiseks välja pandud ABC Motorsi sõidukid. Festivalialalt leiab põnevaid atraktsioone, kus saab panna proovile oma täpsuse ja osavuse. Jalgpallisõpru ootab fännikaup, mida saab soetada festivalialal asuvatest müügitelkidest. Alal liiguvad ringi ka jalgpalliliidu vabatahtlikud, kes müüvad mängukavasid ja värvivad soovijatel põsed sinimustvalgeks.

Õige lahingumeeleolu loomisele aitab kaasa ka A. Le Coqi löögirühm, kes saadab trummirütmide saatel pealtvaatajad staadionile. Festivaliala lõpetab tegevuse 45 minutit enne avavilet, staadioni sissepääsud avatakse 19.45. Koondised alustavad mängueelse soojendusega kell 21.00, Tartu Akadeemilise Meeskoori esituses kõlab hümn kell 21.30 ning kohtunik annab avavile kell 21.45. Mängu esitleb EJLi suurtoetaja Coolbet.

Autoga saabujatel tuleb arvestada, et A. Le Coq Arena läheduses on parkimine ainult erilubadega. Liikumiseks tuleks võimalusel kasutada ühistransporti või tulla staadionile jala. Elron paneb 20. juunil Tallinnas A. Le Coq Arena jalgpallistaadionil toimuva Eesti – Belgia EM-valikmängu järel Tartu ja Keila suundadel käiku täiendavad öised lisarongid. TS Laevad pani ööl vastu 21. juunit käiku lisalaeva Virtsu – Kuivastu liinil. Laev väljub Virtsu sadamast kell 2.00 öösel.

Piletikontrolliks tuleb pääse varakult välja otsida. Kui pilet on telefonis, tuleb skannimisel arvestada, et telefoni ekraani heledus oleks keeratud maksimumini ja telefoni ekraan oleks terve (katkise ekraani puhul on ruutkoodi lugemine raskendatud). Samuti tuleb piletit lugejasse näidata nii, et terve pilet on ekraanil, mitte eraldi suurendada triip- või ruutkoodi. Noorte seas on populaarne telefoni ekraani värvide tagurpidi keeramine, kuid sel juhul lugeja ei tööta ehk siis edukaks piletikontrolliks tuleb telefoni ekraani värvid panna tavarežiimile.

A. Le Coq Arena toitluspunktides on kasutusel korduskasutatavad Ringo joogitopsid. Jooki ostes tuleb tasuda korduspakendi pant 1 euro (lisandub joogi hinnale). Pakendi tagastamine on tehtud lihtsaks, selleks ei pea laadima telefoni mitte ühtegi rakendust:

1) skanneeri oma nutitelefoniga pakendil olev QR-kood, mis viib sind Ringo tagastusveebis õigesse kohta (skanneerimiseks võib kasutada ka scan.ringo.eco lehel olevat veebiskannerit);
2) Ringo tagastusveebis olles loo Ringo kasutaja. Selleks piisab ainult telefoninumbrist (pangakonto numbri võid lisada ka hiljem). Tagastatav pant salvestub sinu Ringo kontole;
3) vii pakend Ringo tagastuskasti. A. Le Coq Arenal on neid mängupäeval 50. Kui sa ei soovi pakendit kohe tagastada, võid seda teha ka hiljem, sest Ringol on Tallinnas üle 200 avaliku tagastuskasti;
4) Ringo tagastab pandi sinu valitud kontole kohe, kui pakend on jõudnud Ringo pesukeskusesse.

Staadionil on mängupäeval lisaks 50 tagastuskastile ka kaheksa letti, kus on võimalik tagastada pakend neil, kes ei soovi end Ringo kasutajaks registreerida. Siiski tuleb arvestada, et mugavam ja aega säästvam on end registreerida Ringo kasutajaks ja pakend tagastada tagastuskasti, sest lettide juurde võivad tekkida pikad järjekorrad.

Vahendas, jalgpall.ee

Jalgpall

toetab Chanz