Müügile tulid piletid meeste Balti turniiri kohtumiseks

Eesti meeste A-koondist ootab novembris ees Balti turniir, kui lisaks Lätile ja Leedule osaleb tänavu turniiril ka Island. Eesti koondise kodumängu piletid on müügil Piletilevis.

 Meeste koondis peab aasta viimase kodumängu 19. novembril A. Le Coq Arenal. Turniiriformaat näeb ette, et esmalt ootavad ees poolfinaalid, kui Eesti läheb 16. novembril Riias vastamisi Lätiga ning Leedu võõrustab samal päeval Islandit. Mängude võitjad kohtuvad finaalis ning kaotajad mängivad kolmandale kohale. Sõltumata esimese mängu tulemusest, toimub Eesti teine kohtumine Tallinnas, kirjutab jalgpall.ee.

Küljetribüüni täispilet maksab 15 ning sooduspilet 13 eurot. Otsatribüüni täispileti hind on 13 ja sooduspileti hind 11 eurot. Sooduspilet kehtib 2004.–2015. aastal ja 1957. aastal või varem sündinutele koos soodustust tõendava dokumendiga (nõutav kohapeal). Lapsepilet hinnaga 5 € kehtib 2016. aastal ja hiljem sündinutele koos isikut tõendava dokumendiga (nõutav kohapeal). Mängupäeval on alates kella 14st eelmüügis ja kohapeal kõik piletid 15 eurot.

Eesti asub turniirile vastu tiitlikaitsjana, kui mullu alistati Leedu 1:0 ja Läti vastu saadi kirja 2:1 võit. FIFA edetabelis paikneb Eesti 109. positsioonil, Island hoiab 62. kohta, Läti asub 134. kohal ning Leedu 144. tabelireal.

Mängu eel avatakse staadioni ümbruses festivaliala kell 14.00, kus astub esinejana üles ansambel Traffic. Kohtumise avavile kõlab kell 16.00 ning staadioni väravad avatakse kaks tundi enne kohtumise algust. Mängu otsepilti vahendab ERR.

Foto: Jana Pipar/jalgpall.ee