Reklaam sulgub sekundi pärast

Jalgpall

toetab Chanz

Küpros – Eesti mängule viib mugav reisipakett

Turismiettevõte Reisidiilid on Eesti koondise poolehoidjatele kokku pannud mugava reisipaketi, külastamaks Küpros – Eesti UEFA Rahvuste liiga mängu Larnacas.

Küpros ja Eesti lähevad UEFA Rahvuste liiga sõelmängus vastamisi Larnacas AEK Arenal teisipäeval, 29. märtsil. Kohtumise avavile kõlab Eesti aja järgi kell 19.00 ja telepilti vahendab ETV2. Sõelmängudest Küprosega sõltub, millist teekonda jätkab Eesti meeste koondis UEFA Rahvuste liigas: võidu korral kindlustatakse koht C-divisjonis ja kaotuse korral langetakse D-divisjoni.

Reisipaketti kuuluvad edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Larnacasse, pääse Küpros – Eesti mängule, käsipagas ning majutus ja hommikusöök kas 2-tärni hotellis San Remo või 4-tärni hotellis Sun Hall Hotel. Väljumised on 27. märtsil ning tagasilend kas 31. märtsil või 3. aprillil.

Reisipakettide hinnad algavad 399 ja 499 eurost ühe inimese kohta. Hinnad kehtivad kahekesi reisides, vähemate või rohkemate reisijate puhul võivad hinnad varieeruda. Täpsem info reisipaketi kohta on saadaval Reisidiilide veebilehel. Pileteid kohtumisele on võimalik soetada ka Eesti Jalgpalli Liidu kodulehelt.

Koondiste esimene omavaheline mäng toimub 24. märtsil A. Le Coq Arenal. Piletid sellele kohtumisele on saadaval Piletilevis.

Foto: Jana Pipar/jalgpall.ee

Jalgpall

toetab Chanz