Reklaam sulgub sekundi pärast

Jalgpall

toetab Chanz

Eesti – Rootsi valikmängule on soetatud üle 5000 pääsme

Eesti koondise fännid
Eesti koondise fännid — FOTO: Liisi Troska/Jalgpall.ee

9. septembril A. Le Coq Arenal toimuvale Eesti – Rootsi meeste koondise Euroopa meistrivõistluste valikmängule on väljastatud üle 5000 pileti.

Eesti – Rootsi mänguks on välisfännide sektorid ning staadioni A- ja B-tasand suuremas osas juba välja müüdud. Senist huvi arvestades võib septembrikuisele matšile oodata ligi 10 000 pealtvaatajat, mistõttu soovitab jalgpalliliit kõigil huvilistel soetada pilet esimesel võimalusel.

Rootsi koondis käis viimati Tallinnas 1997. aastal, kui maailmameistrivõistluste valikmängus teeniti napp 3:2 võit. Läbi aegade on Eesti ja Rootsi vastamisi olnud 18 korda, viimati 2021. aastal Stockholmis, kus võõrustajad olid paremad tulemusega 1:0. FIFA edetabelis paikneb Rootsi kõrgel 23. kohal.

Meeste koondise kodumängu esitleja on Eesti Jalgpalli Liidu (EJL) suurtoetaja Rimi. 9. septembril avatakse festivaliala kell 16, kus esineb armastatud Eesti artist. Koondised alustavad mängueelse soojendusega kell 18.15, hümnid kõlavad kell 18.45 ning kohtunik annab avavile kell 19.00.

Pääsmed mängule on müügil Piletilevis ja Eesti Jalgpalli Liidu kodulehel, kus kõigil soovijatel on võimalik leida endale sobiva hinnaklassi ja istekohaga pääse. EJL tuletab meelde, et pääsmete edasimüük (sh välisfännidele) või piletite kasutamine kommertseesmärkidel (sh loosimised vms) on ilma EJLi nõusolekuta keelatud.

Vahendas, jalgpall.ee

Jalgpall

toetab Chanz