Reklaam sulgub sekundi pärast

Jalgpall

toetab Chanz

Eesti – Belgia mängu järel väljub Saaremaale lisalaev

Eesti koondise fännid
Eesti koondise fännid — FOTO: Jana Pipar

Eesti meeste koondise aasta esimesele kodumängule on mugav kaasa elama tulla ka kõigil Saaremaa jalgpallisõpradel: kohtumise järel väljub Virtsu sadamast lisalaev.

Et Saaremaa jalgpallihuvilised saaksid pärast Eesti – Belgia mängu koju sõita, pani TS Laevad ööl vastu 21. juunit käiku lisalaeva Virtsu – Kuivastu liinil. Laev väljub Virtsu sadamast kell 2.00 öösel.

Eesti ja Belgia kohtuvad 20. juunil, kui vastamisi minnakse A. Le Coq Arenal toimuvas Euroopa meistrivõistluste valikmängus. Mängupäeval on kavas põhjalik programm. Kell 19 avab A. Le Coq Arenal kõrval uksed festivaliala, kus toimuvad erinevad tegevused, pakutakse head sööki ja jooki ning kell 19.30 algab kontsert. Koondised alustavad mängueelse soojendusega kell 21.00, hümnid kõlavad kell 21.30 ning kohtunik annab avavile kell 21.45. Mängu esitleb EJLi suurtoetaja Coolbet.

Pääsmed 20. juunil A. Le Coq Arenal toimuvale Eesti – Belgia mängule on müügil Eesti Jalgpalli Liidu kodulehel ja Piletilevis. Et tagada istekoht soovitud staadioni sektoris, tasub olla kärme, sest kaks nädalat enne kodumängu on pilet taskus juba 6000 jalgpallifännil.

Vahendas, jalgpall.ee

Jalgpall

toetab Chanz