Eesti – Belgia EM-valikmängule on soetatud 9000 piletit

Rauno Sappinen vasakul
Rauno Sappinen vasakul — FOTO: Jana Pipar

Täpselt nädala pärast, 20. juunil võõrustab Eesti meeste koondis A. Le Coq Arenal EM-valikmängus Belgiat. Praeguseks on mängule soetanud pileti 9000 inimest.

Et valikmängule on oodata enam kui 10 000 pealtvaatajat, soovitab jalgpalliliit kõigil huvilistel osta pääse varakult eelmüügist – nii on võimalik valida meelepärane istekoht ja parim hind.

Eesti Jalgpalli Liidu peadirektor Tõnu Sirel tuletab meelde, et sujuvaks sissepääsuks tasub varuda aega ning jälgida piletile märgitud informatsiooni. „Kõige olulisem on aja varumine ning pileti- ja turvakontrolliks valmistumine – nii säästate enda ja teiste aega,“ ütles Sirel.

Piletikontrolliks tuleb pääse varakult välja otsida. Kui pilet on telefonis, tuleb skannimisel arvestada, et telefoni ekraani heledus oleks keeratud maksimumini ja telefoni ekraan oleks terve (katkise ekraani puhul on ruutkoodi lugemine raskendatud). Samuti tuleb piletit lugejasse näidata nii, et terve pilet on ekraanil, mitte eraldi suurendada triip- või ruutkoodi. Noorte seas on populaarne telefoni ekraani värvide tagurpidi keeramine, kuid sel juhul lugeja ei tööta ehk siis edukaks piletikontrolliks tuleb telefoni ekraani värvid panna tavarežiimile.

20. juunil kell 19 avatakse A. Le Coq Arena festivaliala, kus esineb Stefan, avatud on toitluskoht Amps Arena ja VLND Burger, kohal on ABC Motors ja toimub palju muud huvitavat. Kell 21 algab koondiste mängueelne soojendus ja kell 21.30 rivistus, hümnid kõlavad kell 21.30. Kohtunik annab avavile kell 21.45. Mängu esitleb EJLi suurtoetaja Coolbet.

Pääsmed 20. juunil A. Le Coq Arenal toimuvale Eesti – Belgia mängule on müügil Eesti Jalgpalli Liidu kodulehel ja Piletilevis. EJL tuletab meelde, et pääsmete edasimüük (sh välisfännidele) või piletite kasutamine kommertseesmärkidel (sh loosimised vms) on ilma EJLi nõusolekuta keelatud. EJL-il on õigus välisfänne mitte lubada Eesti poolehoidjate sektorisse ja tühistada edasimüüdud piletite kehtivus.

Seoses festivaliala ja suure hulga pealtvaatajatega on 20. juunil A. Le Coq Arena ümbruses liiklus oluliselt piiratud. Staadioni parklasse pääseb vaid erilubadega, mistõttu soovitab jalgpalliliit mängule tulla ühistranspordiga, jala või jalgrattaga. Autoga saabuvatel pealtvaatajatel tuleb parkimiseks varuda aega ja leida sobiv koht staadionist kaugemal.