Reklaam sulgub sekundi pärast

Jalgpall

toetab Chanz

Eesti – Austria EM-valikmängu esitleb Admirals

Eesti koondislased
Eesti koondislased — FOTO: Liisi Troska/Jalgpall.ee

Eesti meeste koondis võõrustab 16. novembril EM-valikmängus Austriat. A. Le Coq Arenal toimuva kohtumise esitleja on finantstehnoloogia ettevõte Admirals.

Eesti Jalgpalli Liidu (EJL) peasekretär Anne Rei sõnul aitab esitleja mängupäeva kvaliteeti tõsta. „Meil on traditsioon, et igal meeste koondise kodumängul on esitleja. Nende seas on Eesti Jalgpalli Liidu toetajad, aga ka teised sporti ja kultuuri hindavad ettevõtted. Admiralsi toel jätkame investeerimist publikule mõeldud tegevustesse, mis on senistel kodumängudel toonud tribüünidele rohkem kui 11 000 pealtvaatajat,” rääkis Rei.

Admiralsi tegevjuht Sergei Bogatenkov ütles, et jalgpall on spordiala, mis ühendab spordisõpru kõikjal maailmas. „Mängijad, fännid või lapsed, kes alles esimesele treeningule lähevad - kõigil neil on oma lugu jalgpallist,” ütles Bogatenkov ja lisas: „Globaalse ettevõttena näeme, kuidas sport on kindlasti Eesti üks visiitkaartidest kodust kaugemal. Seetõttu on hea meel, et saame taustajõuna kaasa lüüa EM- valikmängus jalgpallis, tervitades kodus Austria koondist. Nii, nagu on investeerimismaailm põnev ja ettearvamatu, on seda ka jalgpall. Seega usun, et kaasaelajaid ootab sügiseses Tallinnas üks kaasahaarav spordiõhtu.”

Mängupäeval algavad tegevused staadionil kell 17, kui avatakse väravad, üles astub armastatud Eesti artist, pakutakse toitu ja jooki ning end saab proovile panna erinevates osavusmängudes. Koondised alustavad mängueelse soojendusega kell 18.15. Kell 18.45 toimub avatseremoonia, kõlavad Eesti ja Austria hümnid ning kohtunik annab avavile kell 19. Pääsmed mängule on saadaval Eesti Jalgpalli Liidu kodulehel ja Piletilevis.

Eesti ja Austria on läbi ajaloo omavahel kohtunud kolmel korral. Kaks esimest kohtumist peeti möödunud aastatuhandel. Viimati mindi aga vastamisi tänavu märtsis, kui Austria võitis 88. minutil sündinud väravast mängu 2:1. Eesti värava autoriks oli selles kohtumises Rauno Sappinen, kelle 25. mänguminutil sooritatud tabamus viis eestlased juhtima. FIFA edetabelis paikneb Austria 29. kohal.

Admirals on kiirelt laienev rahvusvaheline finantstehnoloogiaettevõte, mis pakub ülemaailmsetel finantsturgudel investeerimis- ja kauplemisvõimalusi nii algajatele kui ka juba kogenud ekspertidele. Ettevõtte esindused paiknevad 18 eri riigis ning nende kliendid asuvad 150 riigis üle maailma, kõikidel kontinentidel. Rohkem infot ettevõtte kohta leiab Admiralsi veebilehelt.

Jalgpall

toetab Chanz