Belgia – Eesti mängule saab mugavalt minna Reisidiilide paketiga

Romelu Lukaku
Romelu Lukaku palli Eesti võrku löömas — FOTO: Scanpix

Turismiettevõte Reisidiilid on Eesti koondise poolehoidjate jaoks kokku pannud reisipaketi, millega saab mugavalt külastada Brüsselis toimuvat Belgia – Eesti EM-valikmängu.

Belgia ja Eesti lähevad King Baudouini staadionil toimuvas EM-valikmängus vastamisi teisipäeval, 12. septembril. Kohtumise avavile kõlab Eesti aja järgi kell 21.45 ning sellest vahendab tasuta otsepilti Viaplay. Mõlemad meeskonnad on seni valiksarjas pidanud kolm kohtumist: Belgial on kirjas võidud Rootsi ja Eesti üle ning viik Austriaga, Eesti sai napi 1:2 kaotuse Austrialt, jäi 0:3 alla Belgiale ning mängis Aserbaidžaaniga 1:1 viiki. Viieliikmelise alagrupi tabelis on Belgia teisel ning Eesti neljandal kohal.

Reisidiilide reisipaketti kuuluvad pilet Belgia – Eesti mängule, edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast või Riiast Brüsselisse, käsipagas ning majutus hotelli Aparthotel Adagio Access Bruxelles Europe stuudiokorteris. Tallinnast väljuvad lennud 9. või 11. septembril ning tagasilend on 13. septembril, Riiast väljuv reis toimub vahemikus 10.-14. september.

Riiast väljuvate reisipakettide hinnad algavad 355 eurost inimese kohta, Tallinnast väljumisel algavad hinnad 429 ja 499 eurost. Hinnad kehtivad kahekesi reisides, vähemate või rohkemate reisijatega võivad hinnad muutuda. Rohkem infot reisipakettide kohta leiab Reisidiilide veebilehelt. Belgia – Eesti mängule saab pääsmeid hinnaga 21 eurot soetada ka Eesti Jalgpalli Liidu kodulehelt.

Septembrikuus ootab Eesti meeste koondist ees ka kodune EM-valikmäng Rootsiga, mis toimub A. Le Coq Arenal 9. septembril. Mängupäeval avatakse kell 16 festivaliala, kus esineb armastatud Eesti artist. Koondised alustavad mängueelse soojendusega kell 18.15, hümnid kõlavad kell 18.45 ning kohtunik annab avavile kell 19.00. Mängu esitleb Eesti Jalgpalli Liidu suurtoetaja Rimi. Pääsmed kohtumisele on müügil Piletilevis ja Eesti Jalgpalli Liidu kodulehel.