Aserbaidžaan – Eesti EM-valikmängu teenindab Tšehhi brigaad

— FOTO: Jana Pipar

Eesti meeste koondist ootab laupäeval, 17. juunil võõrsil ees EM-valikmäng, kui vastamisi minnakse Aserbaidžaaniga. Mängu teenindavad Tšehhi õigusemõistjad.

Mängu peakohtunik on 35-aastane Ondřej Berka. Lisaks Tšehhi kõrgliigale on ta tänavu ametis olnud UEFA Konverentsiliigas, UEFA noorteliigas, U17 EM-valikturniiril ning õigust mõistnud ka Slovakkia ja Tšiili vahelises maavõistluses. Lisaks Berkale kuuluvad brigaadi abikohtunikud Ivo Nadvornik ja Kamil Hajek ning neljas kohtunik Dalibor Černý. Videokohtunikuna on ametis kogenud prantslane Benoît Millot, abivideokohtuniku rollis on tšehh Miroslav Zelinka.

Aserbaidžaan ja Eesti lähevad Bakuus Dalga Arenal vastamisi kell 19.00, mängule saab otsepildis kaasa elada Viaplay vahendusel.

Kolm päeva hiljem, 20. juunil mängib Eesti koondis aasta esimese kodumängu, kui EM-valiksarjas minnakse vastamisi Belgiaga. Kodumäng tähistab Eesti meeste koondise läbi aegade 500. ametlikku kohtumist. Kell 19 alustab staadioni ümber festivaliala, kell 19.30 esineb aasta meesartist Stefan, kell 21 alustavad koondised mängueelse soojendusega, hümnid kõlavad kell 21.30 ja kohtunik annab avavile kell 21.45. Pääsmed mängule on saadaval Eesti Jalgpalli Liidu kodulehel ja Piletilevis.