6 PÄEVA MÄNGUNI: Kaks tundi enne avavilet avatakse staadioni ümbruses festivaliala

Eesti – San Marino 2. juunil toimuva Rahvuste liiga kohtumise eel on A. Le Coq Arenal taas avatud meeleolukas festivaliala, kus astub üles tuntud Eesti ansambel Black Velvet.

Festivaliala avatakse kell 17. Kohal on maskott Siil, müügil mängukavad ja võimalus saada endale sinimustvalge näomaaling. Tühjade kõhtude ja joogipoolise eest kannab hoolt Amps. Huvilistele on uudistamiseks välja pandud ABC Motorsi sõidukid. Festivalialalt leiab ka Speedboxi, kus on võimalik proovile panna oma löögioskus. Üles on pandud Eesti koondise fännitoodete müügitelgid.

 

Õige lahingumeeleolu loomisele aitab kaasa ka A. Le Coqi löögirühm, kes trummirütmide saatel saadab pealtvaatajad staadionile. Festivaliala lõpetab tegevuse 45 minutit enne avavilet, kui kõigil külastajatel palutakse leida avatseremooniaks tribüünidel oma istekohad.

 

Ajakava:

kell 17.00: festivaliala alustab: maitsev toit ja joogipooline, fännikaubad, kiiruslöögisein, maskott Siil, müügil mängukavad, võimalik maalida põsed sinimustvalgeks

kell 17.30: esineb Black Velvet

kell 18.15: festivaliala lõpetab

kell 18.15: meeskondade soojendus A. Le Coq Arenal

kell 18.50: Eesti hümn, esitab Marianne Leibur

kell 19.00: Eesti – San Marino UEFA Rahvuste liiga mängu avavile

 

Pääsmed Eesti – San Marino kohtumisele on saadaval Piletilevis ja mängupäeval kohapeal. Mängule saab otsepildis tasuta kaasa elada Viaplay vahendusel.

 

Foto: Jana Pipar/Jalgpall.ee