5 PÄEVA KODUMÄNGUNI: Eesti koondise 500. maavõistlusel on pallilasteks FC Heliose noored

— FOTO: Jana Pipar

Eesti meeste koondis peab oma tänavuse esimese kodumängu 20. juunil A. Le Coq Arenal, kui EM-valikmängus võõrustatakse Belgiat. Väljaku kõrval tegutsevad pallipoistena FC Heliose noormängijad.

Meeste koondise läbi aegade 500. maavõistlusel tegutsevad väljaku kõrval pallilastena FC Heliose 2011. aastal sündinud grupi jalgpallurid.

Heliose noortetreener Valeri Šabanovi sõnul on poisid A. Le Coq Arenale tulekuks valmis. „Poisid ootavad väga staadionile tulekut ja iga päev räägivad, mitu päeva on mänguni jäänud,“ ütles Šabanov.

Šabanov lisas, et noortele on nii suure mängu osaks olemine olulise tähtsusega. „Pallipoisiks olemine annab neile kindlasti palju häid emotsioone, motivatsiooni ning mälestusi,“ ütles treener.

Eesti – Belgia EM-valikmäng saab avavile A. Le Coq Arenal teisipäeval, 20. juunil kell 21.45, festivaliala avatakse kell 19, kus astub tunniajase programmiga üles aasta artist Stefan. Pääsmed mängule on saadaval Eesti Jalgpalli Liidu kodulehel ja Piletilevis. Et tagada istekoht soovitud staadioni sektoris, tasub olla kärme, sest viis päeva enne kodumängu on pilet taskus juba rohkem kui 10 000 jalgpallifännil.