Reklaam sulgub sekundi pärast

Jalgpall

toetab Chanz

16-aastane Patrik Kristal teenis oma esimese A-koondise kutse

Patrik Kristal
Patrik Kristal — FOTO: Anna Andreas

Paide Linnameeskond annab teada, et nende klubist on peagialgavaks A-koondise kogunemiseks kutse saanud kaks nende andekat mängijat!

Oma esimese A-koondise kutse on välja teeninud Patrik Kristal, kes on mäng mängult kogunud küpsust ja aidanud seeläbi kaasa Linnameeskonna ründemängu voolavusele. Patriku kuulumine A-koondise nimekirja tähendab ühtlasi ka potentsiaalset debüüti, mis teeks temast läbi aegade noorima sinisärkidest debütandi. Seda au hoiab juba enam kui 100 aastat Raimond Põder, kes 1920. aastal 16 aasta ja 319 päeva vanusena oma esimese mängu Eesti koondise särgis pidas. Patrik on täna, st A-koondise kutse saamise päeval 16 aasta ja 196 päeva vanune.

Robi Saarma, kes on sel hooajal 17 mänguga skoorinud 13 korda ja andnud lisaks 3 väravasöötu, on peale väikest pausi taaskord rahvuskoondisesse kutsutud – seni on tema nime all 2 rahvuskoondise eest peetud mängu, kui ta kahel järjestikkusel aastal 12. jaanuaril vastavalt Soome ja Rootsi vastu väljakule pääses.

Koondis koguneb pühapäeval, 2. juuni pärastlõunal, misjärel võetakse suund Luzerni poole, kus EM-iks valmistuva Šveitsiga vastamisi minnakse. Seejärel tullakse tagasi Eestisse, kus 8. juunil õhtul Balti turniiri raames Fääri saartega madistama hakatakse.

Jalgpall

toetab Chanz