BUNDESLIGA : Liidrite duellist väljus võitjana Müncheni Bayern

Tänases üliolulises mängus kohtusid Müncheni Bayern ja Dortmundi Borussia. Enne mängu oli kahe liidri vahe liigas 4 punkti. Esimeses selle hooaja liigamängus oli jõudude vahekord kindlalt Bayerni poolel, kes võitis koduses Allianz Arenal kuivalt 4-0 (R Lewandowski 17', 76', S Gnabry 47', M Hummels 80' og). Tänase mängu võrdse esimese poolaja lõpetuseks sai Bayern 43. minutil juhtvärava kätte, kui täpne oli Joshua Kimmich, kes tõstis oskuslikult karistusala äärelt palli üle Borussia väravavahi Roman Bürki. Dortmundil olid teisel poolajal omad võimalused olemas, aga väga ärevaks Manuel Neueril väravas ei läinudki. Esimese poolaja 1-0 jäigi mängu lõppskooriks ja ühtlasi sellega Dortmundi suur võimalus tiitliheitlusesse pinget juurde tuua luhtus. Nüüd on Bayernil järjekordne tiitlivõit juba vormistamise küsimus, kuna kahte meeskonda  lahutab 6 vooru enne liigahooaja lõppu 7 punkti. Põnevaid kohtumisi jagub Saksamaal täna teisigi. 21:30 alustavad lausa kolm kohtumist! Sel hooajal tõeliselt halvas hoos olev Werdeni Bremen võõrustab 5. kohal paiknevat Borussuia Monchengladbachi. Kui Werdenil käib võitlus liigasse püsimajäämise nimel, siis Borussia meeskonnal käib tihe võitlus eurosarja kohtade peale. Eintrachti Frankfurt (14) kohtub SC Freiburgiga (7). Kolmandas hilisõhtuses mängus peaks sammuti "kõva andmine tulema", vastamisi lähevad tabeli neljas ja kuues meeskond, Bayerni Leverkusen ja Wolfsburg.