Tallinna HC Panteril tuli Optibet hokiliigas vastu võtta hooaja teine kaotus

HC Panter
HC Panter — FOTO: Catherine Kõrtsmik

Tallinna HC Panteril tuli Optibet hokiliigas vastu võtta hooaja teine kaotus kui eile, 25.september Riias peetud kohtumises tuli tunnistada möödunud aastase meistri HK Mogo/RSU paremust 10-2.

Mäng algas Pantritele kohe raskelt, kui esimese kolme ja poole minutiga viskas Mogo kaks väravat ning lisas kolmandagi vaid seitse minutit hiljem. Avakolmandik lõppes 3-0 Mogo eduseisus. Teise kolmandiku teisel minutil tabastaaskord Mogo ja seis oli 4-0. Kui mängitud oli täpselt pool mängust lõid lätlased oma viienda värava. HC Panter vahetas väravas olnud Villem-Henrik Koitmaa nädalavahetusel pantritega liitunud Arvo Konttila vastu välja kuid Mogo väravatesadu jätkus ning teisele vaheajale läksid lätlased juba 8-0 eduseisul.

Kolmandal kolmandikul suutsid pantrid kaks väravat tagasi visata kui täpsed olid Saveli Novikov ja Daniil Fursa kuid lõppseisuks vormistas Mogo suure 10-2 võidu.

Tallinna HC Panter on seitsmest mängust võitnud viis, ning kümne punktiga asutakse turniiritabelis endiselt esimesel kohal.

Järgmise mängu peab Tallinna klubi laupäeval, 28. september kell 13.00 Riias kui kohtutakse teist korda sel hooaja HK Prizmaga. Esimesene omavaheline mäng lõppes pantrite 6-2 võiduga.