toob sinuni Coolbet

Robert Rooba skooris ja JYP sai üliolulise võidu

Robert Rooba keskel
Robert Rooba keskmine (mustas särgis) — FOTO: Jiri Halttunen (jypliiga.fi)

Soome jäähokiliigas sai Robert Rooba koduklubi Jyväskylä JYP kolmapäeva õhtul oma kodujääl üliolulise 5:4 võidu SaiPa üle.

Seejuures ronis JYP teisel kolmandikul ligi seitsme minutiga välja 1:4 kaotusseisust ning Rooba viskas meeskonna viigivärava. Võidu sepistas Joakim Kemelli värav 21 sekundit enne kohtumise lõpusireeni, vahendab Eesti Hoki.

Rooba on tänavusel hooajal osalenud 48 Liiga põhiturniiri kohtumises, jäädes haiguse tõttu kõrvale vaid ühest mängust ning tema arvel on kokku 8 väravat ja 10 tulemuslikku söötu.

Võidule vaatamata püsib JYP tabelis eelviimasel ehk 14. kohal, play off'i eelringi viiv 10. koht jääb hetkel 10 silma kaugusele.

Rooba koduklubil jääb põhiturniiril pidada veel 11 mängu, neist järgmine ootab laupäeval Tamperes hetkel teisel kohal paikneva Tappara vastu.