Jäähoki

toob sinuni Coolbet

Naiste Hokiliigas sai Viljandi Hokiklubi hooaja esimese võidu

PAF Naiste Hokiliigas sai hooaja esimese võidu Viljandi Hokiklubi, alistades kodujääl Tallinna HC Wolferinesi 6:3 (2:0, 0:2, 4:1), kirjutab eestihoki.ee.

Avakolmandiku võitsid mulgi neiud Jana Bilorusi ja Gerli Jaagula väravatest 2:0, teisel perioodil seadsid Kairiin Jõemets ja Darja Kolnenkova jalule viiginumbrid. Võimsa lõpuspurdiga võttis Viljandi Hokiklubi 6:3 võidu, viimasel kolmandikul tegid skoori Mari-Ly Vaher, kaks väravat visanud Margaret Neering ning samuti oma teise tabamuse kirja saanud Bilorus ja HC Wolferinesi poolel Kolnenkova.

Kodunaiskonna väravavaht Laura Puude tõrjus mängu jooksul 14 vastaste pealeviset. HC Wolferinesi poolel tegi Elizabete Vasiljeva Dilba kahjutuks 29 ning mängu lõpus väljakule tulnud Karola Vares 5 viljandlannade üritust.

PAF Naiste Hokiliiga tabeliseis: HC Everest 8 (4), HK Roosa Panter 8 (5), Tartu HK Säde 4 (5), HC Grizzlyz, Viljandi HK 2 (3), HC Wolferines 0 (3).

Eeloleval nädalal koguneb Eesti naiste jäähokikoondis Tartusse treeninglaagrisse. PAF Naiste Hokiliigas jätkuvad mängud 26. novembril kui kell 12:30 kohtuvad Kohtla-Järvel HC Everest ja Tallinna HC Grizzlyz ning kell 17:00 Viljandis Viljandi Hokiklubi ja Tallinna HK Roosa Panter.