Möödunud nädalavahetuse mängud Unibet hokiliigas ja naiste hokiliigas

Möödunud nädalavahetuse mängud Unibet hokiliigas ja naiste hokiliigas — FOTO: Catherine Kõrtsmik

Unibet hokiliiga alistas 5. oktoobril HC Everest HC Vipersi tulemusega 7:2.

Valistev Eesti meister Narva PSK oli aga raskustes HC Panter duubelmeeskonna vastu. Narva küll läks mängu juhtima 1:0, kuid Pantrid tulid kiiresti mängu tagasi ning läksid mängu juhtima esimese kolmandiku lõpuks 4:2.
Teisel kolmandikul said pantritele saatuslikuks rumalad karistused ning Narva tuli mängu tagasi ja teisele vaheajale mindi 6:6 viigiseisul.
Viimane kolmandik oli väga võitluslik ning momente oli mõlemal poolel, kuid seekord võttis Narva oma ja vormistas lõppseisuks 7:6 võidu.

Naiste hokiliigas sai üllatuslikult kirja kaotuse valitsev Eesti meister HC Everest, kui kodujääl tuli tunnistada HK Säde paremust 5:4
HK Roosa Panter alustas oma hooaega 7:2 võiduga HC Wolferinese üle.

Kohtla-Järve jäähallis läksid 6. oktoobril vastamisi SK Viru Sputnik ja Välk 494.
Kohtumine oli väga tasavägine ja põnev ning võitja selgitamiseks läks vaja lisaaega.
Kui lisaaega oli mängitud 42 sekundit tabas väravat Viru Sputniku mängija Mickael Hebert ning vormistas lõppseisuks 3:2.

Järgmised mängud Unibet hokiliigas toimuvad 12.oktoobril kui kohtuvad kell 16.40 Tondiraba jäähallis HC Panter ja HC Vipers ning kell 17.00 Tartus Astri Arenal Välk 494 ja HC Everest. 13. oktoobril kell 16.30 kohtuvad Narva jäähallis Narva PSK ja SK Viru Sputnik.